Kable i konwertery AV
Do koszyka

Kabel MicroConnect RCA (Cinch) DIN 4 PIN Mini, Czarny (ADA4MF)

ID produktu: 1113052
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: Brak danych
  • Kabel: Nie dotyczy
  • Konwerter: RCA (Cinch), DIN 4 PIN Mini
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Wykonany z materiałów wysokiej jakości.
Pozwala na stabilny przesył sygnału.

Specyfikacja

Kabel
Nie dotyczy
Konwerter
DIN 4 PIN Mini
RCA (Cinch)
Kolor dominujący
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Vipow akumulator żelowy 12V 7.0Ah 2.15kg (BAT0211), Fellowes Uchwyt biurkowy (8038201), Digitus Moduł Keystone kat. 6A STP, Lynx CS Światłowód krosowy LC/SC, OM3, zielony, 1m (DPX-50-LC/SC-OM3-1), St. Majewski Zeszyt 16k linia podw.dwukolor. lamin. Star Wars Epizod VII p15, Trixie DRAPAK narożny, 23×49 cm, BRĄZOWY, HAPPY PET MYSZKI / 1szt, Ferplast DRZWI SWING 11 T BIAŁE, Lindy D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 2, Czarny (31431), RaidSonic IcyBox Obudowa na Dyski 2x3,5'' (IB-RD3662-C31), Polaroid ORIGINALS COLOR FILM FOR 600 (9120066087737), Trixie rolki/piłki z dzwonkiem 60szt box TX-4099, Pyramis Zlewozmywak Tetragon komora do podbudowy 45x40cm stal szczotkowana 100 090 301, Philips 5000 LatteGo Premium EP5345/10, 3M Filtr matujący do iPhone 5/5s/5c, Newell Taśma Dymo Vinyl 19x5,5 żółta 18433, Club 3D DisplayPort - DisplayPort, 3, Czarny (CAC-1060), everActive Bateria do aparatów słuchowych PR48 6szt., HAGEN Tor do zabawy Catit Senses 2.0 Super Circuit