Kable i konwertery AV
Do koszyka

Kabel MicroConnect HDMI - HDMI, 1.5, Czarny (HDM191915V1.4FC)

ID produktu: 941375
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 1.5
  • Kabel: HDMI - HDMI
  • Konwerter: Nie dotyczy
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel MicroConnect HDMI z Ethernetem i pozłacanymi wtykami o długiej 25-letniej gwarancji.

Specyfikacja

Kabel
HDMI - HDMI
Konwerter
Nie dotyczy
Czarny
Obsługa sygnału
FullHD
Rodzaj filtra
Wtyk
Pozłacany
Zastosowane technologie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Uni Mitsubishi Pencil Pióro kulkowe SX217/1SZT Czerwone, Digitus Uchwyt ścienny (DA-90306-1), Tefal do naleśników Talent Pro Titanium Excellence 25cm , Lamax Beat Sphere SP-1, Syma Obudowa (S026G-01), Apple Powerbeats3 wireless czarny, Dingo obroża z taśmy polipropylenowej podwojnie zszywanej "EKSTRA",szer. 2,5 cm x dł.65 cm czarna, Microsoft Kontroler do Xbox One (4N6-00002), MicroConnect Patchcord światłowodowy ST/UPC - ST/UPC, 9/125, OS2, 3m (FIB111003), Eurocom Notes A6 na gumkę FC Barcelona (210798), Elba TECZKA A3 KOPERTOWA MIX (400031409), Sandberg 35-73, Epson Oryginalny tusz 378XL, black (C13T37914010), Zolux Maty absorbujące 60 x 60 cm - 30 sztuk, Biawar Podgrzewacz przepływowy KASKADA 2 OP-24.04 elektryczny 16588, Yankee Candle Classic Medium Jar świeca zapachowa Mandarin Cranberry 411g, Acura BATERIA ACURA NOKIA 225 1150 MAH, Alogy Szkło hartowane Alogy na ekran Xiaomi Redmi S2