Kable i konwertery AV
Do koszyka

Kabel Lanberg HDMI - HDMI, 1, Czarny (CA-HDMI-20CU-0010-BL)

ID produktu: 5616060
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 1
  • Kabel: HDMI - HDMI
  • Konwerter: Nie dotyczy
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel Premium HDMI-HDMI M/M v2.0 1m czarny  EAN: 5901969416169 Gwarancja: 24 miesiące Kod dostawcy: CA-HDMI-20CU-0010-BL Długość przewodu: 1 m Rodzaj: Kabel Zastosowanie: Wideo Złącza #1: HDMI Typ A Męska Złącza #2: HDMI Typ A Męska Standard: HDMI Ultra HD 4K Kolor: Czarny

Specyfikacja

Kabel
HDMI - HDMI
Konwerter
Nie dotyczy
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird HDMI - HDMI, 1.8, Biały (CCHDMI4W6), Brennenstuhl Premium 3m, Esperanza EH161W, Hama Smart Case dla Samsung Galaxy S7 (001767000000), NoName USB A/USB A, Czarny, 0.3m, kątowy, King Mod Services Maty Wyciszające do Kolink Vault (ZUDM-217), AZURI Black (AZUH), Nillkin Etui Nature do iPhone 7, Trixie GRYZAK - BUT DUŻY 65g/20.5cm 10szt/op 10op/karton, Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice - 3 kg, Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 1m (54338), LINDY HDMI - HDMI, 3, Czarny (37718), Sencor BUXTON BHP 8620 PINK , Warta Piórnik szkolny WAR-438, Beżowy (273111), POWER WALKER VI 1500 STL FR, nemo FANCY SAMSUNG NOTE 8, Wessper Wessper Aqua Crystalline – filtr wkład wody do lodówki GE – General Electric, Team 17 Forts Steam CD Key, Hiro 770-H04 (NBC770-H04 NTT)