Kable AV

Kabel InLine DVI-I - DVI-I 1.8m czarny (17791A)

ID produktu: 902648
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla: 1.8m
  • Rodzaj wtyków: Wtyk - Wtyk
  • Rodzaj złącz: DVI-I - DVI-I
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

InLine DVI-I Kabel Digital / Analog 24+5 męski - męski Dual Link bez ferrytu 1.8m
Kabel DVI-I niemieckiego producenta InLine to wysokiej jakości kabel, który przesyła zarówno dane cyfrowe jak i analogowe. Po zastosowaniu właściwej przejściówki można je połączyć ze zwykłym złączem D-Sub karty graficznej. Złącze DVI-I służy do połączenia monitora z kartą graficzną.

Dane techniczne:
podwójnie ekranowany, doskonała jakość
do transmisji analogowej i cyfrowej
formowane wtyczki
długość: 1,8 m

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
17791A
EAN
4043718088393
Informacje podstawowe
Rodzaj złącz
DVI-I - DVI-I
Rodzaj wtyków
Wtyk - Wtyk
Kolor
czarny

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Adax Rysik (ZQAXTA000180), E22 6 slotów Czarny (SC-102-E2), StarTech USB A/Lightning, 0.15m (USBLT15CMB), Sunne uchwyt sufitowy do TV 10"-32" LCD-A504K, Skyartec Łopaty główne (NANO-030), MicroConnect HDMI - HDMI 2m czarny (HDM19192V1.4A90), Intellinet Network Solutions Światłowód Krosowy, Duplex, Multimode, ST/SC, 62.5/125 µm, OM2, pomarańczowy, 5m (470087), Morele.net Vostro Core i5-7400, 4 GB, Intel HD Graphics 630, 256 GB SSD 2 TB HDD Windows 10 Pro, Antra Wizytownik czteroklatkowy Carven (270104), Toshiba Bateria Heavy Duty 3R12 1szt., Casio FC-100V-S, HP 2.8Ah (807612-421), Diloy Skórzany pasek do zegarka 20 mm Diloy 380.20.1.7, Wozinsky Szkło hartowane Huawei Mate 10 Lite Wozinsky Tempered Glass 9H ochrona na ekran, Baseus Bumper do iPhone X / XS + folia na obiektyw