Kable i konwertery AV
Do koszyka

Kabel Hama MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 1.5, Czarny (991223120000)

ID produktu: 712512
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 1.5
  • Kabel: MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm
  • Konwerter: Nie dotyczy
  • Wtyczka kątowa: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel 3.5mm Jack z kątową końcówką o długości 1.5m. Produkt w kolorze Czarnym.

 

- solidna warstwa ekranująca gwarantuje optymalny przekaz sygnału, bez zakłóceń.

Specyfikacja

Kabel
MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm
Konwerter
Nie dotyczy
Czarny
Ekranowanie
Tak

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: https://pl.hama.com/serwis
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP tusz C9364EE nr 337 (black), Kyocera TK-320, iBOX ICKWFR055, Hama HK5104 z Mikrofonem / Szary (001226940000), InLine SCART - SCART, 2, Czarny (89972), Trixie PREMIO Filety z kurczaka - Paczka XXL 300g, LC-Power 2,5" Black (LC-25U3-C1), OPTIMEAL KOT 300g KURA, Cass film Pippi Langstrumpf. Pippi i piraci - 236618, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - ST/UPC, 50/125 OM3, 7m (FIB412007), Green Cell Powiększona do Lenovo, 6600 mAh (LE98), Expression BĘBEN DO LEXMARK W 840 (P) - 00W84030H, Starpak Piórnik Chequer STK (388329), MSI GV72 (8RC-017XPL) 16 GB RAM/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Techly DisplayPort D-Sub (VGA), 0.15, Biały (ICOC-DSP-V-001), Wozinsky Szkło hartowane 9H do LG V30 (26100-uniw) , nemo MATA TEAMPAD UKRAINA, Oxford NOTATNIK OXFORD SIGNATURE A5 80K 90G LI, Beline Etui Hearts Glass Galaxy S10e red