Kable i konwertery AV
Do koszyka

Kabel Club 3D DisplayPort HDMI, 0.25, Czarny (CAC-1001)

ID produktu: 740622
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 0.25
  • Kabel: Nie dotyczy
  • Konwerter: DisplayPort, HDMI
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Przejściówka UltraAv Club 3D DisplayPort na HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface) umożliwia podłączenie komputera ze złączem DisplayPort do telewizora, monitora lub projektora, wyposażonego w złącze HDMI.
 
  • Złącze męskie DisplayPort na złącze żeńskie HDMI
  • Długość kabla: 0,25 m

Specyfikacja

Kabel
Nie dotyczy
Konwerter
DisplayPort
HDMI
Czarny

Opinie (1)

(1)
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
takie male a ratuje życie i to nie raz
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
0000000
Opis:
Gwarancja producenta realizowana przez Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP CC364XC, Post-it Bloczek samoprzylepny 51x51/400K różowy (FT510091737), GoodRam Play, DDR3, 4 GB,1600MHz, CL9 (GYB1600D364L9S/4G), Herlitz B5/120K KRAT (0009560244), Platinet SPORT PM1072 BLUE (42937), Vakoss MSONIC sieciowa micro USB, 1A, AC 100~240V czarna MY6642UK, V7 RJ-45/RJ-45 kat.7 S/FTP Czarny 3m (V7CAT7FSTP-3M-BLK-1E), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 1m (54031), Trixie Pluszowy baranek Shirley, 18cm "Shaun the Sheep", Lanberg Patchcord, Cat6, nieekranowany, 20m, czarny (PCU6-10CC-2000-BK), Elba PRZEKŁ.ELBA KOLOR.A4 ALFA.A-Z E175520 PRZEKŁADKI 100204724 - E175520, Centropen Marker Brązowy Permanentny Okrągła Końcówka 1.00 mm (2846/11), HP SAMSUNG Trommel schwarz C9250ND - SS660A, Acar zwykła 7 gniazd (IMP.PS-33/42LS.3M), Mercury Goospery Etui Jelly mercury Samsung J7 2017 transparentne , Artimex Zliczający Chip Do Dell 1160, 2.5k, Roline HDMI - HDMI, 5, Czarny Złoty, Wojciech Sumliński CD MP3 PAKIET TO TYLKO UKŁAD 2, Atlantic Pasek do zegarka Atlantic 21 mm L397.36.21S