Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Just Mobile Etui do iPhone 7 Matte Black (PC-178MB)

ID produktu: 1042115
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: iPhone 7
  • Kolor: Czarny
  • Materiał: Pozostałe
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

JustMobile TENC etui do iPhone 7 to technologiczny majstersztyk. Etui wykonano ze specjalnego samoregenerującego się polikarbonu, który niweluje powstałe w wyniku użytkowania zarysowania. Po 20 sekundach od zarysowania etui jest jak nowe. Ta cecha w powiązaniu z niezwykłą cienkością i wytrzymałością rozwiązania sprawia, że iPhone jest chroniony w sposób eksponujący jego pierwotne piękno.

Bardzo giętki i elastyczny materiał doskonale przylega do zakrzywień iPhone 6S. Super gładkie, przyjemne w dotyku etui - poprawia jakość uchwytu.

Specyfikacja

Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Connect IT 2 x USB Czarny CI-153, Fellowes podstawa pod monitor (9169301), LogiLink ID0117, Club 3D DisplayPort Mini HDMI, 0.15m, Czarny (CAC-1170), InLine Światłowód Duplex LC/LC 50/125µm OM3 7.5m niebieski (88547O), Corsair Vengeance LED, DDR4, 16 GB,2666MHz, CL16 (CMU16GX4M2A2666C16R), MicroConnect Wtyczka SC/APC (FIBSCAPC), Graupner Śruba 3-łopatowa Carbon Hydro M4 33R - GRA/2299.33, Hi-tec Serwo HS-5085MG (HIT/113085), MicroConnect Adapter RJ11 - RJ45, 0.2m (MPK499), Brother MFC-J2330DW (MFCJ2330DWYJ1), Tropical FLOWER HORN ADULT pellet 500ml, CHABA OBROŻA TAŚMA OZD 20mm/45cm CZERWONA, Katrinex POKARM GRANULOWANY nr.0 250ml, HP Oryginalny wkład atramentowy 302, trójkolorowy (F6U65AE), GSM City SAMOCHODOWY NA KRATKĘ UNIWERSALNY OBROTOWY CZARNY, MSI GF63 8RC-039XPL 32 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/, Chermond Skórzany pasek do zegarka 20 mm Chermond A195.20.02, Dell Inspiron 3567 (I3567-3276) 12 GB RAM/ 128 GB SSD/ Windows 10 Home PL