Tonery do drukarek
Do koszyka

JetWorld Toner TN-8000 do Brother MFC9030 9070 9160 9180 FAX8070P / Black / 2200 stron / Zamiennik / JetWorld uniwersalny

ID produktu: 5647040
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Black
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  Nowy toner, czarny zamiennik Brother TN8000  TN-8000

Toner marki JetWorld o wydajności 2200str. przy 5% pokryciu.

 

Kompatybilność:

Brother MFC-9030

Brother MFC-9070

Brother MFC-9160

Brother MFC-9180

Brother FAX-8070P

 

 

Specyfikacja

Black

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Intellinet Network Solutions Linka, 26 AWG, 305 m, w poręcznym kartonie, Energizer AAA EXTREME 4 szt. (635751), Reflecta Rollo Crystal Lux, 4:3, Elba Teczka zawieszana z metalową listwą, 24 x 31 cm, zielony (EB5313), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-ST/UPC, 62.5/125 OM1, 7m (FIB410007), Polycom VVX 311 (2200-48350-019), VRX Racing Koła Buggy 1:8 (VRX/85046), Tracer Battle Heroes Mecatron (TRAKLA45575), Sharp oryginalny toner MX-500GT, black, Maclean MCE42 1,4m, Durable IDENTYFIKATOR DURABLE 8215 (8215), Maclean Koszulka termokurczliwa 4mmx5m MCTV-531, Polamp Lampa sodowa Polamp WLS 210W ED E40 POLAMP elipsoidalna rozpraszajaca zastepuje LRF 250W 5904993783627 - 5904993783627, Mercury Etui JELLY Case iPhone X (Mer03050), Art-Pol Foto Ramka , Kamet Cienkopis Masster zielony 10szt, TelForceOne Nakładka Ultra Slim 0,3 mm do Xiaomi Redmi S2 transparentna, Tracer Lemmy (TRAOBU46060), Orink Toner HP312A do drukarek HP Color LaserJet MFP M476DW / 476DN / 476NW | Magenta | 2700str. LHCF383A OR uniwersalny