Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125, OM3 wielomodowy, 2m (302747)

Kable proste
ID produktu: 778243
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Zielony
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste, Kable crossover (skrosowane)
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125, OM3 wielomodowy, 2m.

Maksymalna prędkość transmisji 10 Gb/s.
Kolor zielony.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Kod producenta
302747
EAN
8057685302747
Informacje ogólne
Zielony
Typ kabla
Kable proste
Kable crossover (skrosowane)
Rodzaj
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Złącza
Budowa
Żyły
2

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Acar S8 FA RACK 5m, Gembird D7015SM-3, Sony MDR-ZX310APL, Rain Design mBase Podstawka Do iMac 68,6 cm 27" (10044), Plantronics Indykator aktywności (80287-01), Rowenta CF3710, ColorWay Chusteczka sucha do czyszczenia ekranów 1 szt. (CW-6108), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6a S/FTP Biały 0.5m (SFTP6A005W), Natec Przewodowa Czarna US (NKL-0881), AF Safety Glases Cleaning Wipes (SGCS50), Hubsan Śmigła B czarne do Hubsan H501M (2 szt.), Lenovo 600 GB 2.5'' (01DC427), Interdruk Brulion B6/160K kratka (3szt), Dell OptiPlex Core i3-8100, 4 GB, Windows 10 Professional, Dux Ducis skin leather HUAWEI HONOR 10LITE szare, Skubis worki na śmieci komfort 35 L, 15 sztuk (7626439), Slitherine Ltd. Buzz Aldrin's Space Program Manager PC, wersja cyfrowa, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00W0PB) 8 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni