Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Intellinet Network Solutions Światłowód Krosowy, Duplex, Wielomodowy LC/ST 1m (751117)

Kable proste
ID produktu: 1077315
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Niebieski
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  • Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi
  • Wysoka przepustowość na dużych odległościach
  • Rozwiązanie obniżające koszty
  • Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych
  • LSZH
  • Gwarancja "Lifetime Warranty"

Specyfikacja

Niebieski
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex ST
Duplex LC
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zebra ZT 410 (ZT41042-T0E0000Z), Traxdata CD-R 700MH 52x, cake 50 szt. (9017E3ITRA002), Thermaltake Smart 730W (PS-SPS-0730MPCGEU-1), Maxell Retro DJ (303517.00.CN), Herma Etykiety samouszczelniające fi 32 mm (2277), Delock DisplayPort Mini HDMI, 1, Czarny (83698), Zolux CRUNCHY CUP STICKS przysmaki dla gryzonia lucerna/marchewka/buraczek 180 g, CHABA Szelki welur - Czarne 2, Sera AQUATAN BUTELKA 50 ml / 200 l, CELLO Długopis Voyager czarny, Panta Plast DESKA Z KLIPEM A5 (0315-0004-04), AMEWI EVO Monster Truck 4WD 1:12 (22209), 4World HDMI - HDMI, 7.5, Czarny (06860), MSI GV72 (8RC-017XPL) 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Pro PL , InLine InLine Fiber Optical Duplex Cable, SC/SC, 9/125µm, OS2, 1m, IPAKY IPAKY CARBON FIBER SAMSUNG GALAXY S8 CZARNY, Patio Plecak Coolpack Factor Zigzag 2017 fioletowy, Kita Pincetas erkėms ištraukti, SWATCH Zegarek damski Swatch GW180