Kable teleinformatyczne

Intellinet Network Solutions Światłowód Krosowy, Duplex, Multimode, ST/SC, 62.5/125 µm, OM2, pomarańczowy, 5m (470087)

Nie dotyczy
ID produktu: 1338400
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 4.6 - 5m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Światłowód krosowy, kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi. Posiada wysoką przepustowość na dużych odległościach. Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych. Gwarancja wieczysta.

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Długość
4.6 - 5m
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Sony Taśma Data Cart/1500GB LTO5 (LTX1500GN), Lenovo ThinkPad Ultraslim USB DVD Burner (4XA0E97775), Skink Basic do Sony Xperia Z3, 2 zestawy (FS_BASIC_XPERIAZ3), LogiLink KAB0041, 100szt, 50cm, StarTech HDMI D-Sub (VGA), 0.15m, Czarny (HD2VGAA2), Green Cell PA5024U-1BRS Toshiba Satellite C850 C855 C870 L850 L855 L870 (TS13), Techly Uchwyt biurkowy (022427), InLine HDMI - HDMI, 15m, Czarny (17615E), Lenovo 6 Cell (FRU45N1005), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 F/UTP Niebieski 1.5m (STP6015B), Zolux Dekoracja "Nano Antics" 2 kolumny, HP STOREEVER MSL TAPEASSURE - TC406AAE, Hama slide 15.6 (101733), Morele.net Morele ELITE H3760 8 GB RAM/ 256 GB SSD/ 4 TB HDD/, Logitech HEADSET H800 WRL/981-000338, Sponge C żółty, Xlayer DVD-R 4.7GB, 16x, 100szt, Rulon (204356), ADATA Ultimate SU650 240GB SATA3 (ASU650SS-240GT-R)