Kable teleinformatyczne

Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM1 62,5/125um Duplex Multimode, 10m Pomarańczowy (471299)

Kable proste
ID produktu: 1114120
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  • Pozłacane styki
  • Gwarantowana jakość
  • Podwójnie ekranowany
  • Unikalna osłonka PVC
  • Złącza Snagless
  • Gwarancja Lifetime Warranty

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex SC
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Brita Elemaris XL czarny, 4World kabel USB (AM) - microUSB (BM) (07597), Xerox Phaser 3020B (3020V_BI), Wacom Bamboo Rysik Stylus Duo 3 (CS-170-X), LogiLink Patchcord CAT 6 U/UTP EconLine 15m szary (CP2102U), Remington Apprentice HC5018, Manhattan USB 2.0 A - MicroUSB B, Męski - Męski, Płaski, 1 m, Niebiesko-żółty (391436), Karcher Flizelinowe, 10 sztuk (6.904-335.0), Dino Szelki taśma dla psa 16mm/50cm Czarny, HOBBYDOG Poduszka owalna - Beż R7, G.Skill Flare X, DDR4, 16 GB,3200MHz, CL14 (F4-3200C14D-16GFX), Starpak Bibuła marszczona 10 kolorów (133235), RaidSonic IcyBox do notebooków (IB-DK4036-2C), Goobay Switch antenowy SAT DiSEqC 2.0 4x1 900-2400MHz 67007 - 67007, Spigen Liquid Crystal do iPhone 6/6s różowe, Quality Imaging Toner QI-HP1014B / CC530A (Black), NoName BV-T5E Lumia 950 bulk 3000mAh, MSI GF63 8RC-040XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 120 GB SSD/, Morele.net CHALLENGER H5970 32 GB RAM/ 1024 GB M.2 PCIe/ 500 GB SSD/ 2 TB HDD/ Windows 10 Pro