Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy, LC-LC duplex, 50/125 OM3 wielomodowy, 20m (750905)

Kable proste
ID produktu: 845000
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 16 - 20m
  • Kolor: Turkusowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

  • Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi
  • Wysoka przepustowość na dużych odległościach
  • Rozwiązanie obniżające koszty
  • Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych
  • LSZH
  • Gwarancja "Lifetime Warranty"

Specyfikacja techniczna

Produkt
Kod producenta
750905
EAN
0766623750905
Informacje ogólne
Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
16 - 20m
Złącza
Duplex LC
Duplex LC
Budowa
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Trust 14591 4 Port USB2 Mini Hub HU-4440p, Elmak DisplayPort - DisplayPort 3m czarny (SAVIO CL-86), R-GO Tools Uchwyt na laptopa lub dokumenty (RGOECUTU), PPC EX6-49/83, 50 szt. (23806), E5 Cannes 13,3" czarna (RE02424_13,3_black), Mitsu do Asus N46, N56, N76, 4400 mAh, 11.1 V (BC/AS-N56), Derform Plecak The Dog różowy (243905), Velbon M43 (44660), Kruger&Matz Activity 300 (KM0285), ARRMA Ochrona dachowa (AR320326), Actis Toner TX-6600CX / 106R02233 (Cyan), JVC (KS-AX202), Morele.net Media Center Ryzen 5 2600, 8 GB, GTX 1050 Ti, 2 TB M.2 PCIe 256 GB SSD 1 TB HDD Windows 10 Pro, Sony SRS-XB21 żółty, GSM City CASE ETUI SLIM 0,3MM TRANSPARENT HUAWEI MATE 20 LITE, Acer TravelMate P2510 (NX.VGVEP.015), Sportia Hantla pokryta winylem 3kg
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni