Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Intellinet Network Solutions Patchcord kat6, UTP, 1.5m, niebieski (342582)

Kable proste
ID produktu: 871380
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.1 - 1.5m
  • Kolor: Niebieski
  • Rodzaj: Patchcord
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

  • Pozłacane styki zapewniające najlepsze połączenie
  • Elastyczna i trwała koszulka kablowa wykonana z PVC
  • Osłonka chroniąca złącza RJ45

Specyfikacja techniczna

Produkt
Kod producenta
342582
EAN
0766623342582
Informacje ogólne
Niebieski
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Patchcord
Długość
1.1 - 1.5m
Złącza
Budowa
Żyły
8

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Epson Taśma do drukarki czarna (C13S015086), Brother tusz oryginalny LC-970BK Black, Braun 16x50, SilverStone SST-ST85F-GS Strider Gold - 80Plus Gold, BitFenix Neos (BFC-NEO-100-KKXSR-RP), Cellular Line Opaska anti-shock Bumper Satin do Apple iPhone 6, Złota (CBUMPSATINIPH647H), TF1 Tusz B-227BXL / LC-227XLBK (Black), Trust Kierownica GXT 570 (21684), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 3m, fioletowy (750936), Bomann (BS 9014), Lena Lighting zwykła 3 gniazd 3m biały (614293), TelForceOne Toner H-533AC / CC533A (Magenta), Keycraft Długopis z nakładką GoGoPo mix kolorów, Richmond & Finch CASE ETUI RICHMOND & FINCH ZEBRA CHAIN IPHONE XR standard
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni