Kable teleinformatyczne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

InLine Światłowód Duplex LC/SC 50/125µm OM3 7.5m niebieski (88647O)

Nie dotyczy
ID produktu: 872390
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Turkusowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/SC 50/125µm OM3 7.5m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone są do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno: Multi Mode 50 / 125µm OM3, LSZH bez halogenów
średnica 3,0 mm (x2)
2x wtyczka LC do wtyczki 2x SC
Kolor włókna: turkusowy
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
88647O
EAN
4043718120604
Informacje ogólne
Turkusowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Złącza
Duplex LC
Duplex SC
Budowa
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: 3MK HardGlass do Samsung Galaxy Ace 4 (F3MK_HARDGLASS_SAMGACE4), Assmann DVI-D - DVI-D 3m czarny (AK-320200-030-S), Forever Black BS-130 (GSM020096), Oral-B Szczoteczka elektryczna D12 Star Wars + pasta Pro Expert 75ml, SilverStone Redline RL06 Pro (SST-RL06BR-PRO), GreenGo Pokrowiec Smart Look do Samsung S8 Plus, czarny (GSM027051), Canyon Power bank 10000mAh szary (CNS-TPBP10DG), Verbatim Store 'n' Go (53104), HP SAMSUNG Trommeleinheit SCX-6555N - SV223A, HR GRIP Quicky Air Pro (22111711), Froster Kubek Zakochane kubeczki 250ml 2szt., Donau Przekładka kartonowa do segregatora czysta czerwona (8610001-04), Stabilo Pióro kulkowe BIONIC czerwone (070985a), Diloy Skórzany pasek do zegarka 14 mm Diloy 301.14.10, Integral 64GB AES-256 bit SecureLock 360 USB 3.0 (INFD64GB360SEC3.0), JVD Zegar ścienny JVD NB1 33 cm Coffee Shop Retro, Lenovo IdeaCentre Core i5-7400, 8 GB, Intel HD Graphics 630, 1 TB HDD
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni