Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 62.5/125µm, OM1, 0.5m (81604)

Kable proste
ID produktu: 872181
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: < 1m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel ST/ST 62.5/125µm OM1 0.5m (50cm)
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Multi Mode 62.5/125µm OM1, LSZH bez halogenów
Średnica 2,0 mm (x2)
2x wtyczka ST do wtyczki 2x ST
Kolor włókna: pomarańczowy
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
< 1m
Patchcord światłowodowy
Duplex ST
Duplex ST
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: ADATA DashDrive Durable HD650, 1TB (AHD650-1TU3-CRD), Samsonite Vectura 14.1" (39V-08-007), Parrot Wymienna obudowa dla Airborne Cargo Mars Minidrone biała (PF070161), Assmann DVI-D HDMI, 5m, Czarny (AK-330300-050-S), Dingo gryzak ze sznurka bawełnianego do czyszczenia zębów kolorowy, 2 węzły, waga 390 g - 17414, Cooler Master MAY-T3PN-930PK-R1, Tetra DecoArt Plantastics Premium Asian Bamboo 24 cm, TropiDog Indyk z ryżem TropiDog Premium Junior Small & Medium Breeds 8kg, MSI DS4200_US, Mercury SoftJelly do Samsung S7 G930 beżowe BRA005777, Mesio.pl PA404 (245834), Toma Marker do tablic Niebieski TO-267, Argo Koperta ozdobna - kremowa. 10SZT. (280105), Firaxis Games Sid Meier's Civilization V - Edycja Kompletna, ESD, Dajar Garnek Ambition 24cm, Expression TUSZ DO EPSON (T0443) C64 / C84 MAGENTA (P) - C13T04434010, Slitherine Legions of Steel, ESD, EA Digital Illusions CE Battlefield Bad Company 2 Steam Gift