Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 50/125µm, OM3 7.5m (81575O)

Kable proste
ID produktu: 872192
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel ST/ST 50/125µm OM3 7.5m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Multi Mode 50/125µm OM3, LSZH bez halogenów
Średnica 2,0 mm (x2)
2x wtyczka ST do wtyczki 2x ST
Kolor włókna: turkusowy
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Patchcord światłowodowy
Duplex ST
Duplex ST
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP J9540A, Noiseblocker L-XLP, Belkin 5v iPhone5 2.4A F8J040vfWHT, Duracell Simply baterie, AAA, 10 sztuk (111905), Herlitz WKLAD DO DLUG ZMAZYWALNY HER MY PEN PUD A'10 - 0011162427, St. Majewski Teczka A4 z gumką, Global Technology IRON do Huawei P6, Dingo obroża "Exclusive" 25 mm x 60 cm - 11416, Kensington USB-C HDMI, 0.1, Czarny (K33993WW), Blaupunkt TS-S1, Trixie Osłona na lampy do terrarium 12×16 cm, Skullcandy S6CRW-K590, Value DisplayPort - DisplayPort, 4.5, Czarny (11.99.5783), Digitus RJ-45/RJ-45, kat.6, U/UTP, szary, 0.5m (DK-1617-005), MSI GV62 8RD-018XPL 12 GB RAM/ 2TB HDD/, Derform tuba Kraina Lodu 24 ( 283756 ), TelForceOne Nakładka Ultra Slim 0,3 mm do Xiaomi Redmi S2 transparentna, AZO DIGITAL Przetwornica napięcia 24 VDC / 230 VAC SINUS IPS-2000S 2000W, Mineas Pastatomas kosmetinis veidrodis Mineas