Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy SC/ST, 50/125µm, OM3 25m (82525O)

Kable proste
ID produktu: 872222
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 21 - 30m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel SC/ST 50/125µm OM3 25m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Multi Mode 50/125µm OM3, LSZH bez halogenów
średnica 2,0 mm (x2)
2x wtyczka SC do wtyczki 2x ST
Kolor włókna: turkusowy
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
21 - 30m
Patchcord światłowodowy
Duplex SC
Duplex ST
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza Pianka do czyszczenia plastiku 400ml, Lexmark toner X748H1YG, Omega HDMI - HDMI, 5m, Czarny (41854), Newstar Newstar Uchwyt sufitowy 10"-30" (FPMA-C100SILVER), Green Cell do laptopa Toshiba Satellite U500, L750, A650, C650, C655; PA3817U-1BRS; 10.8V, 12 cell (TS22), GoodRam UCO2 16GB (UCO2-0160MXR11), Ergotron WorkFit Dual Monitor (97-934-062), Pierre Cardin Etui SLIK do Samsung Galaxy S5/S5 Neo (P00.93.03), CHABA SMYCZ TAŚMA ŁAPKI 20mm CZERWONO/CZARNE, Mercury Etui JellyCase do Sony XA1 czarne (BRA006270), Rawiplast Syfon rurowy pojedynczy (A133M32), Quality Imaging Drum DR3200, Bryza Proszek do prania do bieli Expert White 4,5kg, Mercury I-Jelly G965 S9 Plus różowo-złoty /rosegol, GiftWorld Kubek , GSM City CASE ETUI ELECTRO ROSE GOLD HUAWEI P9 LITE, Starwax Kuchnia skuteczne odtłuszczanie (43867), Benks Szkło Benks V PRO Apple Iphone 6.1 XR, Quality Imaging C13S051173 czarny (QI-EP2012)