Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy SC/ST, 50/125µm, OM3 10m (82510O)

Kable proste
ID produktu: 872226
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel SC/ST 50/125µm OM3 10m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Multi Mode 50/125µm OM3, LSZH bez halogenów
średnica 2,0 mm (x2)
2x wtyczka SC do wtyczki 2x ST
Kolor włókna: turkusowy
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Patchcord światłowodowy
Duplex SC
Duplex ST
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet tusz AE-1284R (T1284), Brother tusz oryginalny LC525XLC (cyan), 3MK Classic do Samsung C3310 (F3MK_CLASSIC_SAMC3310), ITskins Etui Evolution iPhone 5/5s, evolution space gray, Herma Etykiety, złota, 40,6 x 25,4 mm, owalne, lśniące folii, 900 sztuk (4109), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e 15m Zielony (UTP515G), Seagate Barracuda 500 GB 3.5" SATA III (ST500DM009), Herlitz Smart Robot 31 Częściowy (0050008438), Trixie KAMIEŃ NAPOWIETRZAJĄCY 15x35x15 mm, NoName BOX 2.0, Kodak FZ43 Czarny, Tesa WKŁAD 8,4MMX14M 59156 WKŁAD DO KLEJU W TAŚMIE (59156-00002-06 TS), TetraTec AL Fluorescent Tube 60L 15 Watt-Świetlówka do akwariów o dł.60cm, Club 3D DisplayPort - HDMI 0.2m czarny (CAC-1080), GE Lighting Lampa specjalistyczna 275W 3550K FNT (64656 HLX), 10tons Ltd JYDGE Steam Key PC GLOBAL, WiWU Adapter hub WiWU T3+ 4w1 USB-C - 2x USB HDMI 4K Typ C srebrny, Wozinsky Tempered Glass szkło hartowane 9H do Samsung Galaxy A3