Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

InLine Patchcord światłowodowy SC/SC, 50/125µm, OM4 10m (83510P)

Kable proste
ID produktu: 872248
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Fioletowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel SC/SC 50/125µm OM4 10m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają one wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne kabla:
Włókno Multi Mode 50 / 125µm OM4, LSZH bez halogenów
Średnica 3,0 mm (x2)
2x wtyczka SC do wtyczki 2x SC
Kolor włókna: fioletowy
Całość zapakowana fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
83510P
EAN
4043718178063
Informacje ogólne
Fioletowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Złącza
Duplex SC
Duplex SC
Budowa
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Akpo WK-5 RONDO TURBO 50X, Varta Akumulator Power 9V Block 170mAh 1szt., Rystor Foliopis permanentny FF-6 0,6mm czarny (43K005A), Hama HDMI - HDMI 10m czarny (991221080000), Bintec Elmeg RS353JW (5510000346), MDPC-X Rękaw płaski kabel SATA Copper-Brown, 0,35m (SL-SA-CB), Corsair Vengeance LPX, DDR4, 64 GB, 3000MHz, CL15 (CMK64GX4M4C3000C15), Devil Design Filament PLA (05902280030607), Syma Kamera, czarna (X5HC-12B), NoName Taśma do maszyny do pisania dla IBM 6747, 6783, 6788, czarna, Carbon/węglowa, PK174, N, TelForceOne Nakładka Defender Stand do Xiaomi Redmi 4X srebrna (GSM035026), Urban Armor Gear Plasma - obudowa ochronna do Samsung Galaxy S9+ (GLXS9PLS-L-IC), Toma Marker permanentny 133 zielony (550635a), MSI GF63 8RC-040XPL 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 120 GB SSD/ Windows 10 Pro PL, Fissler Brytfanna okrągła 4,0l. 26cm Country, Seagate 500 GB 2.5'' SATA III (ZA500CM10002)