Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy SC/SC, 50/125µm, OM2 2m (83502)

Kable proste
ID produktu: 873690
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel SC/SC 50/125µm OM2 2m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają one wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne kabla:
Kabel LWL Duplex
2x wtyczka SC do 2x wtyczki SC
Gwint: 50 / 125µm, OM2
Bez halogenów

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Patchcord światłowodowy
Duplex SC
Duplex SC
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: DigitalBOX START.LAN Patchcord UTP cat.5e 5m green STLU5E5MGN, Gdata AntiVirus 1 stanowisko 1 rok UPGRADE BOX (082193), MicroConnect Patchcord CAT5e, 7m, pomarańczowy (STP507O), MicroConnect DisplayPort HDMI, 3, Czarny (DP-HDMI-300), Corsair HX 750W (CP-9020137-EU), WL TOYS Kart Racing Car 1:52 (WL/2009), Logo Sieciowy 230V 2m (6589), Camry CR1143B czarny, Intellinet Network Solutions Patchcord Cat6A, SFTP, 20m, szary (737067), Vakoss microUSB 2m, czarny (TC-U1280K), MSI Pro 20 6M (6M-023XE), Maclean Samochodowy (MC-735), ANIMONDA GranCarno Sensitive Indyk 200g, HP SO-DIMM DDR4, 8GB, 2400MHz (Y7B56AA), EBI Coockoo Zabawka Tornado szara F3 13-30kg 11x9x9cm, MacTronic Ładowalna ręczna z fokusem i trybem turbo, SNIPER 3.3, 1000 lm, (THH0063), Froster Ramka na zdjęcia LOVE (EN), Starpak techniczny biały Kotki A4/10k , GSM City KABEL USB IPHONE 3G 3GS 4G IPAD IPOD BIAŁY