Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy SC/SC, 50/125µm, OM2, 0.5m (83555)

Kable proste
ID produktu: 873694
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: < 1m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel SC/SC 50/125µm OM2 0.5m (50cm)
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają one wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne kabla:
Kabel LWL Duplex
2x wtyczka SC do 2x wtyczki SC
Gwint: 50 / 125µm, OM2
Bez halogenów

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
< 1m
Patchcord światłowodowy
Duplex SC
Duplex SC
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Qoltec Toshiba PA3634, 5200mAh, 10.8-11.1V (7593.PA3634), Cowon E3 16GB black, Samsung GS6 Hybrid (EO-EG920BREGWW), InLine VGA Adapter 90stopni 15 Pin męski - żeński (37248I), Morele.net Elektroniczna Karta Podarunkowa 250 zł, Snom D745 (4259), NATURES MENU Cat Chicken and Liver Treats przysmaki z kurczakiem i wątróbką 60g, DIAMSIL INTER LEGOWISKO DLA PSA 5, Edding Marker lakierowy 0,8MM złoty (792/053/ZL ED), SRT Serwo bezszczotkowe DL3017 LV 63g (17kg/ 0,15sec) bezrdzeniowe (SRT-DL3017), Herlitz Zeszyt A5/60k kratka Abstract (5szt) (275195), Casio (MS-20UC-BK-S), Coolpack Plecak Junior na kółkach młodzieżowy (85502CP), NoName Kubek 2szt., Roline DisplayPort HDMI, 2, Czarny, Cif CIF_Floor Expert płyn do mycia podłóg Łazienka 750ml, Mocolo ONYX DEFENCE CASE SAMSUNG GALAXY S9 SREBRNE, TOP-2000 ZESZYT A5 32K KR.TOP-2000 YOUNGSTER KRATKA Z MARGINESEM