Kable teleinformatyczne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

InLine Patchcord światłowodowy LC/ST, 50/125µm OM2 3m (88503)

Kable proste
ID produktu: 872296
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/ST 50/125µm OM2 3m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone są do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Multi Mode 50 / 125µm OM2, LSZH bez halogenów
średnica 3,0 mm (x2)
2x wtyczka LC do wtyczki 2x ST
Kolor włókna: pomarańczowy
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
88503
EAN
4043718049325
Informacje ogólne
Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
2.6 - 3m
Złącza
Duplex LC
Duplex ST
Budowa
Żyły
2

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Kensington Podkładka pod klawiaturę Crystal Wristres Wave, NetRack BZPAT1FY, EFB USB A -> Micro B 1.8m (K5228SW.1,8), Platinet Sport + Armband PM1070 (42927), Office Products Officer dźwigniowy A4 75mm czerwony (5901503650813), MP JET Zawias walcowy aluminiowy z pinem 4,5 x 70, 2 szt (MJ/2550), Gens Ace & TATTU 1600mAh 7.4V 40C Gens Ace (B-40C-1600-2S1P), Dell Primary 6 Cell, 60 Wh (Y61CV), Philips HC3420/15, Kolink England (Type G) - C13, 1.2m (KKTP012UK), Lanberg Displayport - VGA (AD-0001-BK), Crumpler Shuttle Delight 13" (CRSDBP13-001), RaidSonic IcyBox 4x USB 3.0 (IB-HUB1403A), Libox Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 1m srebrny (LB0094), Biawar Podgrzewacz pojemnościowy elektryczny Classic+ OW-E50.1 50L (10622), Scarlett Krajalnica MKR-03