Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord Światłowodowy LC/SC, 50/125µm, OM3, 1m (88641O)

Kable proste
ID produktu: 872376
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/SC 50/125µm OM3 1m (100cm)
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone są do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno: Multi Mode 50 / 125µm OM3, LSZH bez halogenów
średnica 3,0 mm (x2)
2x wtyczka LC do wtyczki 2x SC
Kolor włókna: turkusowy
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex SC
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Asus TurboDrive BW-12D1S-U (90-D900000-UA071KZ), Hama HDMI ADAPTER 90 DEGREE (001222320000), Panasonic Bateria LR1, 1BP (00290094), LogiLink 2x USB / 4.2A Czarna (PA0102), Aveli XRT-00087 221x125cm 16:9, Katrinex POKARM GRANULOWANY nr.2 250ml, Delfin TECZKA Z GUMKĄ DELFIN 6CM SZARA (240111), ADATA XPG STORM RGB M.2 2280 SSD (ASTORM-C), Uni Mitsubishi Pencil Cienkopis 0.7mm, czarny (UNPIN07200/DCA), TelForceOne Tempered Glass 5D do iPhone X czarne (OEM001055), SEGA Sonic Mania Plus, Asarto Toner Asarto do Kyocera TK560 | P6030/FS-C5300 | magenta, Tescoma Foremka do lodu mydrink, kulki , Dream Machines G1060-17PL49 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 120 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Xiaomi Głośnik Bluetooth Xiaomi Mi Round Czarny, Nillkin Etui Nillkin Flex Pure Apple iPhone XS MAX - Blue, ExtraLink Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/APC, 3m, SteelSeries Arctis 3 Bluetooth Black (2019 Edition) (61509), TelForceOne Nakładka Żel do Samsung A9 2018 / A9s