Kable teleinformatyczne

InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 9/125µm, OS2, 1m (88656P)

Kable proste
ID produktu: 872409
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Żółty
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/LC 9/125µm OS2 1m (100cm)
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone są do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Dwupoziomowy kabel światłowodowy
Włókno: Single Mode 9/125µm OS2, LSZH bez halogenków
średnica 3,0 mm (x2)
2x LC wtyczka
Kolor włókna: żółty
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja

Żółty
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Akasa AK-CC7122EP01, Canon tusz PGI-72CO (chroma optimiser), Activejet toner MLT-D1082S / ATS-1640AN (black), Varta Bateria High Energy AAA / R03 4szt., Duracell Akumulator C / R14 2200mAh 2szt., Delock Adatper SATA 15Pin -> Molex 4Pin +1x Floppy, 0.3m (65227), Datalogic CAB-413 ( 90A051903), Green Cell Bateria akumulator do laptopa Fujitsu-Siemens Amilo Pi2530, Pi2550, Pi3540, Xi2550, 11.1V (FS04), VXI BlueParrott B450-XT (204010), Ferplast FERPLAST PODŁOGA DO CAR MAXI - 002193, FATRO Szampon Shadog Ziołowy 13 ml, O.S. Max Engines Świeca No. A3 (OS71605300), Himoto Karoseria czerwona - Prowler XB (HM21113G), ZOWIE EC2-B DIVINA Pink (9H.N1VBB.A6E), Manhattan Stykowy czytnik kart pamięci SIM/Smart na USB-A 2.0 zewnętrzny czarny (102032), Casio (SL-310UC-WE-S), Tescoma Tortownica rozkładana DELÍCIA ø 28 cm , nemo HARTOWANE SZKŁO SONY XPERIA X, NoName Etui Candy iPhone XS różowy/pink