Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 9/125µm, OS2, 10m (88656M)

Kable proste
ID produktu: 872406
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Żółty
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/LC 9/125µm OS2 10m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone są do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Dwupoziomowy kabel światłowodowy
Włókno: Single Mode 9/125µm OS2, LSZH bez halogenków
średnica 3,0 mm (x2)
2x LC wtyczka
Kolor włókna: żółty
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja

Żółty
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Black Point tusz BPH940XLBK / C4906AE nr 940XL (black), Duracell Bateria do aparatów słuchowych PR44 6szt., TreQ RCA (Cinch) - RCA (Cinch), 1.5m, Czarny (TQV5015), Goobay HDMI Micro HDMI, 2m, Czarny (31942), MSI Interceptor DS100, Delock USB3.0 Pinheader / 2x USB 3.0 A, 0.25m (83910), VivoLink RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 15m, Czarny (PRORCARCA15), Krusell Etui VARGON WALLETCASE 3XL (60500), Hyundai VK171, Trixie Piasek podstawowy do terrariów pustynnych 5 kg żółty, Vitapol Smakers kokosowo-różany dla szynszyli Vitapol 90g, Xerox 106R03519 magenta, Nestor 700ml PAPUGA DUŻA, HAGEN ŚWIETLÓWKA AQUA-GLO 15W/T8 46cm, Katrinex POKARM TABLETKI KOLOR 125 ML, ZOOLEK TEST Mg, Samsonite Spectrolite 15,6'' (CE7-09-004), Ariston Podgrzewacz wody elektryczny Andris Lux Eco montaż nad zlewem 10L (3100692), GSM City Hoco E1 Białe