Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 5m (88522)

Kable proste
ID produktu: 872316
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 4.6 - 5m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/LC 50/125µm OM2 5m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne kabla:
Kabel LWL Duplex
2x wtyczka LC do 2x wtyczki LC
Gwint: 50 / 125µm, OM2
Bez halogenów

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
4.6 - 5m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Varta LED Dynamo Light - 1 szt ( 17680101401 ), Noiseblocker BlackSilent Fan XS2 ( ITR-XS-2 ), Lexmark C748 Yellow, Epson SC-P800 Color/A2/9-ink/USB/LAN/WiFi (C11CE22301BX), Varta Bateria D, LR20, 1.5V (04120110412), AVM FRITZ! 546E WLAN Set (20002743), Stanger Wkład do długopisu G2 (637023), Trust Uniwersalne 13.3" Czarne (21251), LINDY Przedłużacz HDMI i IR przez skrętkę CAT6 - do 50m (38144), Trixie Legowisko-domek Timur , 35 × 26 × 41 cm, brązowo/beżowe, Zebra GC420 DT (GC420-200521-000), VITAKRAFT KRACKER SZYNSZYL Z WAPNEM, Recosnack Korzeń hiszpańskiego drzewa wrzosowego XL, Lanberg DVI - DVI, 1.8, Czarny (CA-DVIS-10CC-0018-BK), ADATA DashDrive HV300 5TB (AHV300-5TU31-CBK), NC Koperty Koperta B5 NK 50 szt., Post-it Zakładki indeksujące strzałki 684-ARR1, 12x43mm, 5 kolorów (3M0652), Blueprint Happy News Długopis z pomponem, Intellinet Network Solutions PS/2 USB D-Sub (VGA), 1.8, Czarny (507769)