Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 35m (88535A)

Kable proste
ID produktu: 872325
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 31 - 50m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/LC 50/125µm OM2 35m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne kabla:
Kabel LWL Duplex
2x wtyczka LC do 2x wtyczki LC
Gwint: 50 / 125µm, OM2
Bez halogenów

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
31 - 50m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: TB Touch Cover (C80.01.BLK), Yealink EXP40, Samyang 8mm f/3.5 H.D AE CSII Nikon (F1121903101), Lider Wtyk UK Uniwersalny (ZLA0565F), InLine USB-B 0.5m kątowy, Przeźroczysty (34517L), Ami Play Szelki regulowane Shine M 30-55 [c, d] x 1,5cm Fioletowy, DIAMOND PET FOODS NUTRA DOG 15 kg ADULT LB, Enermax Gril 120, czarno czerwony (EAG001-R), Devia Nakładka Luxurious iPhone X red (BRA006291), Centropen Marker (628466010), Mercury Etui SKY SLIDE iPhone X złoty (Mer002639), Hama Premium X12CD 21L (000501820000), Hobby Engine Dźwig Budowlany zdalnie sterowany skala 1:18 Premium (HEM0712), York Ściągacz podłogowy do wody 55cm (084460), Ami Play Kość Squeaky plush dog toy czerwono-czarna 6.5cm, Nillkin Szkło Nillkin Amazing H+ PRO Xiaomi Mi Max/Max 2, GSM City CASE ETUI ELECTRO ZŁOTY SONY XPERIA XA2 ULTRA, nemo Etui HARD CASE IPHONE 4 RÓŻOWY, Kassel Zestaw garnków Alice 8 elementów (93009)