Kable teleinformatyczne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 1m (88541)

Kable proste
ID produktu: 872327
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/LC 50/125µm OM2 1m (100cm)
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne kabla:
Kabel LWL Duplex
2x wtyczka LC do 2x wtyczki LC
Gwint: 50 / 125µm, OM2
Bez halogenów

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
88541
EAN
4043718055678
Informacje ogólne
Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
1
Złącza
Duplex LC
Duplex LC
Budowa
Żyły
2

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Seagate HDD Backup Plus 1 TB Biało-srebrny (STDR1000201), GBC ClickBind 150 (4401929), Intermec PB51 - (PB51B32004100), Energizer Bateria CR2450 2szt., Camelion Bateria Plus AAA / R03 24szt., PPC Noże do 23880/ LDTEURO (RCEUR-250), ODOYO Super cienka obudowa do Samsung S6 (PH6303JC), Xerox SOLID Ink Black (6 StickS) - 108R00727, Grand Koperta A4 na zatrzask żółta (198296), Optima Album ofertowy 40 koszulek OPTIMA - 239541, MicroConnect Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 2m czarny (IPOD016), Techly regulowany 55-90 cm, sufitowe, srebrny (309661), Omnires Darling stojąca chrom (DA5010M), HP ML350 Gen10 (877620-421), Boncahier Notatnik ozdobny PERSA, GSM City CASE ETUI AUTOFOCUS FLASH SONY XPERIA XA1 PLUS CZARNE, Q&Q Męski M156-003 Dual Time czarny, NoName Kubek Tropical 375ml
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni