InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 15m (88545)

Kable proste
ID produktu: 872337
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 11 - 15m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/LC 50/125µm OM2 15m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne kabla:
Kabel LWL Duplex
2x wtyczka LC do 2x wtyczki LC
Gwint: 50 / 125µm, OM2
Bez halogenów

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
  • Długość 11 - 15m
  • Kolor Pomarańczowy
  • Rodzaj Światłowód
  • Typ kabla Kable proste
Produkt
Producent InLine
Kod producenta 88545
EAN 4043718047093
Informacje ogólne
Kolor Pomarańczowy
Typ kabla Kable proste
Rodzaj Światłowód
Długość 11 - 15m
Złącza
Złącze 1 Duplex LC
Złącze 2 Duplex LC
Budowa
Żyły 2
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
ok
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 11:37
Cześć!
InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 15m (88545) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

44,44 zł
Do koszyka