Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 0.5m (88541A)

Kable proste
ID produktu: 872328
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: < 1m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/LC 50/125µm OM2 o długości 50cm
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne kabla:
Kabel LWL Duplex
2x wtyczka LC do 2x wtyczki LC
Gwint: 50 / 125µm, OM2
Bez halogenów

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
< 1m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Ronol Chusteczki nasączone i suche 2x10 sztuk, OKI Pas przenoszący Belt unit/C710 60K (44341902), A4 Tech HS-30, be quiet! Pure Wings 2 (BL045), Beko BIM25402XMS, Dell Primary 6 Cell, 60 Wh (TX283), ViDiS IWB Cleaner Środek w sprayu do czyszczenia powierzchni suchościeralnych, Trixie Wieża dla kota Jasone, 98 cm, jasno szary, Neato Robotics Szczotka Combo do serii Botvac, D, Connected (945-0192), GreenGo Nakładka Glitter 3in1 do LG K10 2017 różowa (GSM028109), Cooler Master MasterBox Q300L (MCB-Q300L-KANN-S00), Pilot Pióro kulkoweFrixion Clicker Mika Limited Edition czarne, 3MK 3mk Hardglass Max Privacy do iPhone 7 Plus biały, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00W0PB) 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Brodit aktywny dla Microsoft Lumia 640 (091911), Grundig Grundig ST5550, Experience Operation Babel: New Tokyo Legacy Steam CD Key, Sven PS-45BL