Akcesoria do obudów
Do koszyka

InLine Filtr przeciwkurzowy aluminiowy Czarny (33370S)

ID produktu: 926533
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ akcesorium: Filtr
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Filtr przeciwkurzowy aluminiowy na wentylator 120x120mm czarny
Filtr aluminiowy niemieckiego producenta InLine chroni wnętrze komputera przez zanieczyszczeniami oraz przed rozchodzeniem się ciepła. Wykonany jest z aluminium i może być myty.

Specyfikacja

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Dobry filtr przeciwkurzowy.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Platinet OCT7MG, Ansmann Bateria LR54 1szt., Sharp EL233S, MicroConnect IEC320, 5m, biały (PE010450W), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 15m (54081), GreenGo Pokrowiec Smart Look Samsung Galaxy A3 2017 złoty (GSM025783), JBL.DE TEST PO4, AQUA ART CAPS 10 KAPSUŁEK, Vakoss Black (TM-373K), Diverse Patchcord S/FTP, CAT6, 1m czerwony, Starpak Piórnik z wyposażeniem Barbie (BB 25 18), Casio Zegarek damski Retro srebrny (LA670WEA-7EF), Tescoma Mlecznik Club 0.225L (650376.00), Diloy Skórzany pasek do zegarka 18 mm Diloy 379.18.22, Samsung ETA-U90EBE czarna, HOLLAND DIERVOEDERS Voskes Pies Reward Bones Tripe - Przysmak dla psa - 200g, PNY Technologies Elite Type-C 32GB (FD32GATT4TC31K-EF), Strefa Drukarek Taśma zamiennik dymo letratag 12mmx4m plastikowa niebieska 59426 (s072), JVD Zegar ścienny JVD HC16.1 średnica 34 cm