Deski z klipem
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Incood Podkładka z klipsem A4 z notesem Trójkąty

ID produktu: 4585010
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czarny
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Podkładka do pisania z klipsem z formacie A4 oraz notesem w zestawie. Stylowy element wyposażenia biura.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
288449
EAN
5902921986911
Informacje podstawowe
Kolor
Czarny

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Delock Rozgałęźnik 4pin Molex, męsko-damski (82100), Leitz 13,3" Laptop (6039-00-95), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e 15m Zielony (UTP515G), Fullmark Taśma do drukarki, czarna, dla Seikosha SP 800, 1200, 1060, 2000, 2050, 2400, Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM3 50/125um Duplex Multimode, 10m, turkusowy (750523), PowerWalker VFI 3000 TGS (10122046), 2k Games WWE 2K17 - NXT Enhancement Pack PC, wersja cyfrowa, DWhobby Samolot Sopwith Camel Balsa KIT + Motor + ESC + 4x Serwo (DW/EWCA-04A), Expression TUSZ DO EPSON (T1284) YELLOW (S) - C13T12844010, Philips Lampa metalohalogenkowa MasterColour CDM-T G12 70W (871150019927015), Havit GAMENOTE MP838 (HV-MP838), Eurocom Piórnik Zaokrąglony Game Acid Street, Ringke Etui Ringke Fusion iPhone 6/6s Plus Rose Gold Crystal, KingHoff Kosz do serwowania frytek (KH-1266), Acer Helios 300 (NH.Q3FEP.005) 32 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni