Gry PC (wersje cyfrowe)
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

How To Survive: Third Person Standalone Steam Gift

ID produktu: 5241694
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Driven by community suggestion, 505 Games and EKO Software introduce you to a new single player 3rd person view experience that allows you to re-play the zombie crafting adventure "How to Survive" from a deeply immersive point of view.

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Fractal Design Venturi HP-14 PWM (FD-FAN-VENT-HP14-PWM-BK), XSPC Low Profile Radiator EX480 (5060175586094), MicroConnect DisplayPort Mini - HDMI 0.15m czarny (MDPHDMI6B), LogiLink HDMI - HDMI 5m czarny (BHAA50), SNAB Jukebox JB-21, Lindy Kabel światłowodowy LC/LC OM3 15m Multimode (46375), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 0.5m (54323), Duracell CL-1, Lindy USB C/A, 2m (41887), Oce oryginalny tusz cyan, 130ml (29952266), Geepap Oy Notes XL Różowa Owca (WIKR-923634), Remington Retro Bombshell D4110OB, Assmann DisplayPort - HDMI + DVI + VGA (AK-340418-002-S), Morellato Skórzany pasek do zegarka 20 mm Morellato A01X4219A97081CR20, nemo NAKŁADKA STRIPS IPHONE 4G/4S TURKUS, nemo FANCY LG G6 SREBRNY SHINE, Alogy Etui Alogy Ring Armor Huawei P10, JVD Zegar ścienny NS17020.11 drewniany z wahadłem, Cartridge Web Toner 42804513 Yellow