Legowiska dla psa
Do koszyka

HOBBYDOG Legowisko Królewskie - Sztruks XXL

ID produktu: 1139941
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Brązowy
  • Materiał: Kodura
  • Rodzaj: Legowisko
  • Wymiary [cm]: 30x110x85
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Legowisko wykonane z kodury, sztruksu, pianki poliuretanowej i włókniny polipropylenowej.

 

Wszystkie legowiska mają wewnętrzną część wykonaną z kodury. Zewnętrzna część wykonana jest z kodury z nadrukiem lub ze sztruksu.

 

Kodura jest to materiał bardzo wytrzymały, wykorzystuje się go między innymi do produkcji odzieży, obuwia oraz mebli . Materiał posiada zwiększoną odporność na zadrapania oraz na zawilgocenie. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy przetrzeć legowisko wilgotną szmatką i zabrudzenia znikają, dlatego z tego materiału zostało wykonane wnętrze legowiska. Po za tym kodura nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.

 

 

  • Legowiska najlepiej sprawdzą się do domu w kojcu i na balkonie. 
  • Legowisko wypełnione jest wkładami z zmieloną pianką poliuretanową. Szczelnie wypełnia one posłanie. Dzięki czemu jest ono bardzo wygodnie, a zarazem nie rozchodzi się na boki.
  • Legowisko jest dwuczęściowe. Składa się z boków, wypełnionych czteroma wkładami oraz z poduchy wypełnionej 5 wkładami. Ponadto legowisko posiada zdejmowalny pokrowiec, który jest na zamku błyskawicznym. Umożliwia to wypranie samego pokrowca.
  • Dół legowiska jak i poszewka wkładów wykonane są z włókniny polipropylenowej. Dno wykonane jest z grubszego materiału, wkłady z cieńszego.
  • Wszystkie nasze produkty są szyte na maszynach ręcznych.

 

 

Proponowane rasy: Beagle, Terrier, Collie, Buldog, Chart Perski, Cocer Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, SharPei, Sznaucer, Bokser, Chow Chow, Dalmatyńczyk, Doberman, Lablador, Owczarek Niemiecki, Pudel.

 

Wymiary: 30x110x85 cm

Specyfikacja

Rodzaj
Legowisko
Materiał
Kodura
Wymiary [cm]
30x110x85
Kolor
Brązowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Modecom 500W (ZAS-FEEL2-00-500-ATX), Phanteks Enthoo Primo Ultimate (PH-ES813P_BL), Western Digital Purple 4 TB 3.5" SATA III (WD40PURX), Planet ENW-9801 10Gbps SFP+ PCI-Express x8, StarTech Kabel QSFP+, 2m (QSFPMM2M), Conceptronic CEASYSTAR, InLine HDMI - S-Video Adapter + Cinch Audio Adapter - 65006, Lanberg wisząca dwusekcyjna 19'' 6U czarna (WF02-6606-10B), Forever Ładowarka samochodowa Forever do iPhone 1100 mAh HQ - T_0004603, Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC(F)-LC/UPC(M), 10dB, SingleMode (54187), Gemfan Śmigła PC Bullnose 6x4.6 (PMPC6046-BNO), FOLDERMATE Teczka A4 różowa N-50739 (248222), Bluedio KN2 Sport V2, Apple Beats Studio3 Wireless czerwone (MQD02EE/A), Oasy Kot Dry Hairball 1.5kg, GSM City CASE ETUI FULL AUTOFOCUS XIAOMI REDMI NOTE 4 4X SNAPDRAGON (GLOBAL) CZARNE, Osram LED STAR+ CL A CRI90GL FR 60 non-dim 7,5W/927 E27, Segula żarówka LED mała przezroczysta E27 2W (18W) A ++