Legowiska dla kotów
Do koszyka

HOBBYDOG HAMAK NA KALORYFER- PROSTOKĄTNY ZACZEP

ID produktu: 1140400
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Brązowy
  • Rodzaj: Na kaloryfer
  • Wymiary [cm]: 50x34x30
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Legowisko do powieszenia na kaloryferze. 

Wymiary: 50 x 34 x 30 cm 

Twój kot na pewno będzie zadowolony relaksując się w takim miejscu. 

Specyfikacja

Rodzaj
Na kaloryfer
Wymiary [cm]
50x34x30
Kolor
Brązowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: ART Maszt do anteny AT-06, Hama ULTRA SLIM GALAXY Y ( 752690000 ), MPM Wentylator biurkowy 40W (MWP-11), InLine Typ A męski - A męski czarny (35220), InLine RCA (Cinch) RCA (Cinch) x2, 0.25, Niebieski (89924P), LINDY USB-A - DC 2.50/0.7mm 1.5m Czarny (70265), G-Technology G-DRIVE ev RaW 1TB USB 3.0 (0G04102), Zolux Miska ceramiczna Buffet dla psa 13 cm 0,3 l - biały/czarny, Trixie Wybieg przenośny, Trixie KARMNIK NATURA 46X44X115cm, Manta Sprita 2 SWT9304, Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 3m (54340), BIMBAY Pokrowiec do pontonu r.6 - 140x110cm czarny, Kangaro VERTICA 45 CZARNY (0428-0072-01), Genie LA300 format A3, Mercury Etui JELLY Case Motorola Moto Z Play czarny (Mer02968), SPIGEN SGP Etui Thin Fit do iPhone 6/6s Crystal Clear, PremiumGlass Szkło hartowane Samsung J4 Plus 2018