Części do modeli RC
Do koszyka

Himoto Wkręty 2,6x15 6szt - Prowler (HM21047)

ID produktu: 1746015
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Śruba
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Część zamienna HiMoto o numerze HM21047
pasuje do: prowlerXT, prowlerXB, prowlerMT, prowlerSC

Specyfikacja

Rodzaj
Śruba

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Transcend Micro SDHC 16GB Card Class 4 - TS16GUSDC4, Goobay Gniazdo 3 złącza, TV, SAT, RADIO, 10db (67047), Phobya Dystans 7mm, wentylator 140mm (38205), MicroConnect Patchcord światłowdowy ST/PC-ST/PC, 50/125 OM3, 2m (FIB112002), Morele.net Elektroniczna Karta Podarunkowa 100 zł, Zolux Zabawka akrylowa pierścienie z dzwoneczkiem, na łańcuszku, Robto LEGOWISKO OWAL Z PODUSZKĄ nr.7 76x66, Logitech Z207 Bluetooth Black (980-001295), Inter-Tech ASPOWER 500W (U1A-C20500-D), Spokey OLIMP Gryf olimpijski 168 cm (921588), Amica AMGF20M1GS, HP Toner SV103A (Black), Honeywell Detektor ciepła i dymu XS100T-PL, Franke Zlewozmywak 1,5-komorowy Maris MRG 651-78 Fragranit+ Kamienny Szary (114.0330.970), Prism Toner ZBL-TN2210NP / TN-2210 (Black), Mercury Jelly Case Zenfone 2 ZE551ML niebieski /navy , Spigen Nakładka Slim Armor do Samsung Galaxy Note 9 czarna, Hurtel Carbon Case elastyczne etui pokrowiec Xiaomi Pocophone F1 czarny, Coccolino Narcissus 1450ml