Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 199 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Head Narty HEAD Supershape i.Magnum + wiązania PRD 12 GW 2020

ID produktu: 7439764
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Długość [cm]: 163
 • Kolor: Zielony
 • Taliowanie: Tak
 • Typ: Race
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Head Supershape Magnum 2020 są doskonałymi nartami z grupy High Performance dzięki którym podniesiesz swoje osiągi! Dedykowane głównie na nienaganne trasy! Stabilność oraz sztywność tych desek pozwala przejeżdżać nierówności na stoku z wielką łatwością.

 

Wszechstronny, uniwersalny, wielowymiarowy to tylko niektóre określenia charakteryzujące nowe narty HEAD Supershape i.Magnum. W przypadku tego konkretnego modelu powiedzenie „co jest do wszystkiego, to jest do niczego” kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Niesamowitość tych nart tkwi w 72 mm talii, dzięki której narta prowadzi się niezwykle łatwo, a każdy skręt jest niesamowicie precyzyjny. Narta dedykowana jest narciarzom o zaawansowanym poziomie umiejętności zjazdowych, ale to jedyny warunek, jaki musi spełniać przyszły właściciel Supershape i.Magnum. Wszystko jedno czy jesteś wysokim mężczyzną w średnim wieku o słusznej wadze czy nastoletnią dziewczyną o szczupłej sylwetce i masie nieprzekraczającej 55 kg., iMagnum są właśnie dla Ciebie!

Krótki promień skrętu Supershape Magnum 2020 pozwala narciarzowi na szybkie skręty. Zastosowane w i.Magnum nowoczesne technologie takie jak KERS czy ERA 3.0.S wzbogacają nartę i sprawiają, że staje się ona postępowa.Jesteś ekspertem? Świetnie! Dopiero szlifujesz swoje umiejętności? Idealnie! Supershape i.Magnum jest nartą bardzo uniwersalną. Wybaczy Ci niewielkie niedociągnięcia w technice dzięki Speed Rocker. Przygotowane trasy na stokach narciarskich to ich żywioł. Czeka Cię spora dawka emocji i świetnej zabawy, zawrotna prędkość na trasie, łatwość w sterowaniu, bezpieczeństwo i pewność siebie przy każdym skręcie. Jakość i precyzja wykonania gwarantuje, że jest to sprzęt, który posłuży Ci bardzo długo. Zacznij więc pobijać rekordy prędkości z najnowszymi nartami Supershape i.Magnum.

POCZUJ INNOWACJE! Z Grafenem wbudowanym w nartę SUPERSHAPE odkryjesz nowy wymiar narciarstwa. Niezrównane cechy narty Magnum zapewnione dzięki temu materiałowi godnemu nagrody Nobla. Ca. Doskonała przyczepność od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowność i doładowanie w każdych warunkach dzięki doskonałemu wyważeniu oraz precyzyjnej inicjacji skrętu.

 

Narty HEAD Supershape i.Magnum 2020

WYDAJNA MOC - SUPERSHAPE MAGNUM

Narty te mają konstrukcję rdzenia ze znacznie masywniejszym Woodcorem. Ze względu na lekkość powłoki GRAPHENE, było możliwe użycie znacznie grubszej i szerszej warstwy aluminium, która obejmuje całość narty, co zapewnienia lepszą reakcję i pozwala na wyczynową jazdę.

RÓWNOWAGA - SUPERSHAPE MAGNUM

Z GRAPHENE umieszczonym w centrum narty udało nam się zmniejszyć wysokość środkowej części i przesunąć więcej materiału w Tip oraz Tail umożliwiając jazdę na nartach z prawdziwie zharmonizowanym rozkładem flexu. Pozwala to na łatwiejsze zaangażowanie i szybsze zmiany od krawędzi do krawędzi.

KONTROLA - SUPERSHAPE MAGNUM

Dzięki grubszemu nosowi i ogonie narty możliwe było zaprojektowanie konkretnych geometrii w ramach jednego modelu. Daje to narciarzowi natychmiastową aktywną krawędź, narty są w stałym w kontakcie z terenem bez względu na kąt nachylenia.

WŁAŚCIWOŚCI:

PRĘDKOŚĆ Duża
DLA KOGO? Najlepsi narciarze
TRASA Przygotowany stok
STYL JAZDY Techniczny
DŁUGOŚĆ NART [CM] 149 156 163 170 177
GEOMETRIA [MM] 131-72-110 Dla długości 170
PROMIEŃ SKRĘTU[M] 13.1 Dla długości 170
WAGA SAMYCH NART [G] 4420 dla długości 170
WAGA NART Z WIĄZANIAMI [G] 5470 dla długości 170

 

 

CZAS PRZEJŚCIA Z KRAWĘDZI NA KRAWĘDŹ W NARTACH HEAD SUPERSHAPE

 

 

Porównanie stylu skrętu a nartach Head Supershape 2020 - i.Speed, i.Magnum, i.Rally, i.Titan

SPECYFIKACJA NART HEAD SUPERSHAPE MAGNUM 2020:

 • ERA 3.0S - technologia ERA3.0 w wersji SPORT
 • RACE-owe wykończenie ślizgu (UHM C)
 • Technologia wywodząca się z zawodniczych nart World Cup Rebels – najlepszy i najszybszy ślizg stosowany w nartach Head oraz zawodnicza struktura wykończenia ślizgu – będziesz szybki jak nigdy !!!
 • KERS Technology (dokładny opis poniżej)
 • Speed Rocker - uniesienie przedniej części narty, które zmienia się w zależności od modelu i przeznaczenia nart SupersShape od najkrótszego w nartach i.Speed do najdłuższego w nartach i.Titan – pojedziesz w każdym terenie !!!
 • Worldcup Sandwich Cap Konstruction / Graphene
 • Płyta: łącząca narty z linii Supershape z wiązaniami PRD 12 – bez problemu sam zamontujesz i wyregulujesz wiązania !!!
 
KERS (KINETIC ENERGY RECOVERY SYSTEM) EXTRA DOŁADOWANIE)

Działanie KERS przypomina doładowanie jakie daje turbosprężarka. Moc i przyśpieszenie tworzy się dzięki temu że tylna część nart jest odpowiednio usztywniona. To właśnie powoduje potężne doładowanie podczas wyjścia z łuku. Narciarz zostaje wręcz „przerzucony” w kolejny skręt. To wciska w fotel podobnie jak turbodoładowanie w bolidzie Formuły 1. Head KERS to opatentowana  technologia chipa, który działa na zasadzie pełnej automatyki kierowanej przy pomocy elektroniki.

 

ALE JAK TO MOŻLIWE ?
 

1 – etap przed skrętem (chip uśpiony) Kiedy jedziemy na wprost,  system jest nieaktywny i narty jadą bez wspomagania.

 

2 – etap inicjacji skrętu (chip ładuje się) Jadąc w  skręcie uginamy narty a powstała energia przepływa do chipa.

 

 

3 – etap skrętu (chip naładowany) Kiedy maksymalnie dogniemy narty w skręcie następuje całkowite naładowanie chipa.

 

4 – etap wychodzenia ze skrętu ( chip uwalnia energię) Podczas gdy kończysz skręt, Twoje narty prostują się a energia przepływa do włókien na tyłach nart, które je usztywniają.

 

 

5 – etap przyśpieszenia (chip rozładowany) Twoje narty się usztywnią w tylnej części i znacznie przyspieszą przy wyjściu z łuku.

TECHNOLOGIE NART HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM 2020


TECHNOLOGIE
Technologia Graphene w nartach Head Magnum 2020 z linii Supershape snowsport
TECHNOLOGIA GRAPHENE
Absolutna nowość ostatnich lat – GRAPHEN, został użyty w budowie nowych modeli nart z linii Head Supershape. To właśnie wyjątkowe właściwości tego materiału powodują, że narty z jego zastosowaniem są również wyjątkowe. Idealne rozłożenie masy nart powoduje, że narty te są wyjątkowo precyzyjne w skręcie, stabilne i dają potężnego kopa przy wyjściu z łuku. 

Będziesz zaskoczony gdy odczujesz jak działa GRAPHEN !!!

Speed Rocker w nartach Head Magnum 2020 z linii Supershape 2020 snowsport
SPEED ROCKER
Taka budowa nart Head Supershape to nieznaczne uniesienie dziobów nart – Rocker oraz zastosowanie Cambera w środkowej ich części. Dzięki temu inicjacja skrętu jest jeszcze łatwiejsza  a przy tym stabilność nart i trzymanie krawędzi są nadal idealne. Połączenie Rocker-Camber zapewnia to wszystko nie tylko na twardej trasie ale również w miękkim śniegu.

Uważaj na te narty bo są piekielnie szybkie !!!

technologia era 3.0 w nartach Head Magnum 2020 z linii Supershape snowsport
ERA 3.0S
Rewelacyjna linia nart Head SuperShape wzbogacona została o technologię ERA 3.0 S. Trzy składowe tej technologii to Speed Rocker + Progresywne Taliowanie + Przyspieszenie jakie daje KERS. Do tego dochodzi jeszcze sportowy charakter tych nart i ich pochodzenie wywodzące się z nart zawodniczych. Dzięki takim połączeniom powstały deski, które są kombinacją Carvingu, All Moutain i Race. Progresywny promień i konstrukcja V-shape tworzą idealną geometrię tych nart. Połaczenie Rockera z Camberem gearantuje wszechstronność i stabilność podczas jazdy w różnym terenie. Technologia KERS natomiast zapewnia potężny zastrzyk energii i przy dynamicznej jeździe. To wszystko tworzy właśnie Evolutionary Rocker Architecture – czyli: ERA 3.0 S. 

Ty jedziesz na nartach a technologia sama zajmie się resztą !!!

Konstrukcja World Cup Sandwich Cap w nartach Head Magnum 2020 z linii Supershape snowsport
KONSTRUKCJA WORLD CUP SANDWICH CUP
Budowa nart Head Supopershape to typowa „kanapka”. Połączenie drewna a z Titanalem + laminat. Rdzeń drewniany wykonany jest z selekcjonowanych gatunków drewna i odpowiada za sprężystość nart. Dodatkowe usztywnienie daje natomiast Titanal. Wszystko połącząne jest odpowiednim laminatem, który na górnych krawędziach tych nart jest zaokrąglony. Ma to wpływ na dłuższą żywotność tych nart i mniejszą podatność na uszkodzenia.

Poczujesz moc klasycznej sportowej budowy Twoich nart !!!

Technologia Intelligence w nartach Head Magnum 2020 z linii Supershape snowsport WŁÓKNA INTELLIFIBERS 
Włókna Intellifibers czyli tzw inteligentne włókna HEAD znajdują się w przedniej części nart, tuż przed wiązaniem. Są one poprowadzone pod kątem 45° w stosunku do krawędzi nart. Ich działanie polega na przemianie energii tworzącej się przy ugięciu narty w impulsy, które powodują usztywnienie przodów nart. Zarówno sprężystość jak i sztywność poprzeczna nart, powstała dzięki temu powoduje, że nart te jada doskonale.
EFEKT
Włókna, które są pod kątem 45 stopni zasilone energią powstałą przy ugięciu nart, „wciskają” ich krawędź jeszcze mocniej w śnieg podczas łuku. Im większa prędkość tym narty Head SuperShape stają się jeszcze bardziej sztywne.
INTELLIGENCE CHIP – to DODATKOWY ZASTRZYK, technologia, która nie tylko odzyskuje energię powstająca we włóknach ale potrafi ją również kumulować w chip-ie. Jest ona ponownie wyzwalana tylko wtedy gdy jest to konieczne i poprawia w ten sposób właściwości jezdne nart wtedy kiedy jest taka potrzeba.

Elektronika sama zadba o odpowiednią sztywność Twoich nart !!!

Technologia UHM C w nartach Head Magnum 2020 z linii Supershape snowsport
PRZEŹROCZYSTY ŚLIZG UHM C
Ślizg w nartach Head SuperShape zachowuje świetne właściwości zarówno pod względem gęstości jak i wytrzymałości. Jest on stosowany w najszybszych nartach marki HEAD z grupy Race. Dzięki temu narty SuperShape zyskują swój sportowy charakter i są również piekielnie szybkie. 

Zakochasz się w nartach z trak szybkim ślizgiem jak te !!!

 

WIĄZANIA HEAD PRD 12 GW 85 2020

Kod producenta: 100783

Wiązania stosowane w nartach Head Supershape 2020 to sprawdzone i nowoczesne wiązania Tyrolia PRD 12. Sa one bardzo wszechstronne, sprawdzają się doskonale zarówno na trasie jak i poza nią. Są bardzo łatwe w użyciu ale „naszpikowane” również technologiami zapewniającymi maksimum bezpieczeństwa i osiągów sportowych. Montaż oraz regulacja ustawienia w tych zapięciach jest beznarzędziowa. Wysoką reaktywność i bezpieczne wypięcie zapewnia system: RX Toe with TRP System. Dodatkowe zastosowane w nich technologie to:  180˚ of Full Diagonal, ABS- Anti Blocking System oraz D-RX Diagonal Heel. Tylna skrzynka wiązania jest również Full Diagonal co umożliwia wypięcie wiązania również z tyłu. Zwiększa to znacznie bezpieczeństwo tych wiązań w porównaniu do innych modeli wypinanych tylko z przodu. Wiązania PRD 12 są również, jak przystało na nowoczesne wiązanie, kompatybilne z systemem Grip Walk. Jest to bardzo istotne ponieważ dzięki temu nie będzie problemu z zapięciem w tych wiązaniach butów o starej i nowej konstrukcji podeszwy. Są one również idealnie dobrane do wszystkich nart z linii Head SuperShape, występując odpowiednio w kolorach: żółty (i.Speed), zielony (i.Magnum), czerwony (i.Rally), niebieski (i.Titan).

Zasługujesz na perfekcyjne wiązania i pełne bezpieczeństwo na stoku !!!

 

 

Wiązania Head PRD 12 do nart Supershape i.Magnum 2020

Linia narty Head Supershape 2020 jest wyposażona w obecnym sezonie w wiązania PRD 12. Wiązania te wyposażone są w bardzo istotną pod względem bezpieczeństwa technologię Diagonal Heel, czyli diagonalną tylną skrzynkę wiązań. Wypięcie z tyłu jest więc możliwe w zakresie 150°. Ryzyko kontuzji podczas jazdy na nartach zmniejszyło się przy tych wiązaniach naprawdę znacząco. Szczególnie przy upadkach do przodu z rotacją, dzięki Diagonal Heel, maksymalnie został zredukowane siły działające na kolana i wiązadła.

Czując się w pełni bezpieczny na swoich nartach osiągniesz jeszcze wyższy poziom narciarskiej doskonałości !!!

 

 

SKALA DIN 3,5-12
WAGA 2060 g
WYSOKOŚĆ STANIA 33,5 mm
KOLOR Matt Black/Matt White/Flash Red
ZAKRES REGULACJI WIĄZANIA (DŁUGOŚC SKORUPY BUTA)
255 – 378 (mm)
TECHNOLOGIE
 • System TRP w przodach RX
 • Full Diagonal
  Wypinanie przedniej skrzynki wiązania w zakresie 180° zarówno w poziomie jak i pionie. Zabezpiecza przed kontuzjami przy upadkach z rotacją i odchyleniem do tyłu.
 • ABS - Anti Blocking Slider
 • Tył D-RX Heel (Diagonal)
 • PowerRail System - zapoznaj się z szybką linią w ewolucji wiązań: PowerRail dla szybkiego montażu i regulacji
 • Dura Coating
 • Min. waga: od 36 kg / od 79 lbs
TABELA TECHNOLOGII
RX TOE WITH TRP SYSTEM

Przody RX cechuje stabilność i siła, są wyjątkowo wytrzymałe i można na nich polegać. Tyrolia Rollerprincer System TRP to cztery rolki i elementy poślizgowe, które zapewniają wypięcie przodu wiązania w zakresie 180° oraz centralne ustawienie buta w wiązaniu, system redukuje obciążenie kolan i wiązadeł oraz poprawia wyraźnie osiągi wiązania.
Nowe przody wiązań HEAD dają:

 1. Lepsza stabilność w pochyleniu narty (przy jeździe na krawędzi). Energia od narciarza przekazywana jest poprzez wiązania bezpośrednio na krawędź narty. Narty dzięki temu są bardziej precyzyjne, reaktywne i stabilne.
 2. Centralna pozycja buta. But podczas skrętu i dużych siłach działających na wiązanie, szybciej wraca do swojej centralnej pozycji. Dzięki temu wiązanie to cechuje się bardzo dobrą stabilności i precyzją sterowania nart. Śruby mocujące wiązań umiejscowione sa maksymalnie szeroko tak aby precyzja była zachowana również w szerszych nartach.
 3. Duża tolerancja pionowa. Wiązania dopasowują się do każdej wysokości podeszwy buta, zachowując precyzyjną kontrolę nart.
Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość [cm] 163
 • Kolor Zielony
 • Taliowanie Tak
 • Typ Race
Produkt
Producent Head
Kod producenta 313309
EAN
Informacje podstawowe
Przeznaczenie Unisex
Typ Race
Rdzeń Drewniany
Długość [cm] 163
Taliowanie Tak
Waga [g] 5470
Kolor Zielony
Technologia ERA 3.0, Graphene
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Head Narty HEAD Supershape i.Magnum + wiązania PRD 12 GW 2020
Specjalista Morele | 23:34
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Zgłoś problem
Specjalista Morele | 23:34
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Specjalista Morele | 23:34
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Specjalista Morele | 23:34
Twoje pytanie trafi do użytkowników produktu oraz naszego eksperta i ukaże się w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“ na karcie produktu oraz na serwisie Morele ASK.
Odpowiedź otrzymasz najpóźniej w ciągu kilku godzin.
Wpisz poniżej treść pytania.
Treść pytania
Załączniki
Specjalista Morele | 23:34
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało opublikowane w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“. Gdy tylko pojawi się pod nim odpowiedź, powiadomimy Cię mailowo.
Specjalista Morele | 23:34
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Specjalista Morele | 23:34
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 199 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
Specjalista Morele | 23:34
Cześć!
Head Narty HEAD Supershape i.Magnum + wiązania PRD 12 GW 2020 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.