Samochody RC

HB ROCK CRAWLER, 4WD, 1:14, Czerwony (HB/P1404)

ID produktu: 1049830
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
  • Wiek: Brak danych
  • Zasięg [m]: 100
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Przedstawiamy średniej wielkości auto typu Crawler - typ czterokołówców, które z łatwością poruszają się po ciężkim, pełnym przeszkód podłożu.Auto stworzone zostało w skali 1:14, ma długość ok. 33 cm, wysokość ok. 20 cm i potrafi wjechać na pionową przeszkodę o wysokości 10 cm i więcej! Specjalnie skonstruowane zawieszenie sprawia, że auto zawsze ląduje na 4 koła. Zapewnia ono także bezpośredni kontakt z podłożem każdemu z kół, nawet w najbardziej wymagających pozycjach i przy ekstremalnych skrętach osi względem siebie. To w połączeniu z napędem 4WD sprawia, że auto nie ugrzęźnie wśród przeszkód i nie zawiesi się na żadnej z nich. Jest to samochód stworzony do tego by bez względu na warunki dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie dotrą zwykłe auta. Specjalne opony o grubym bieżniku i zwiększonej miękkości zapewniają doskonałą przyczepność i utrzymują auto w torze jazdy.
Rock Crawler wykonany został ze specjalnego, wzmocnionego plastiku - ABS. Dzięki temu jest zabezpieczony przed uszkodzeniami, jakie mogłyby powstać w wyniku wypadków. Warto także zwrócić uwagę na imponujące dane techniczne modelu. Zasięg kontrolera na otwartej przestrzeni to nawet 60-100 metrów, co w przypadku zdalnie sterowanych aut jest wartością zaspokajającą najbardziej wygórowane potrzeby. Czas pracy na dołączonym akumulatorze wynosi nawet 20 min, co przy czasie ładowania wahającym się wokół 3-4 godzin daje mnóstwo czasu do zabawy każdego dnia. Radio pracuje na częstotliwości 2.4GHz, co sprawia, że nie musimy martwić się o wzajemne zakłócenia w przypadku zabawy większą liczbą modeli.

Specyfikacja

Rodzaj
Elektryczne
Rodzaj zasilania
Akumulatorowe
Wiek
Brak danych
Częstotliwość [MHz]
2400
Zasięg [m]
100
Skala
1:14
Kolor
Czerwony
Długość [cm]
33
Szerokość [cm]
22
Wysokość [cm]
18
Waga [g]
2400
Załączone wyposażenie
Akumulator
Baterie
Instrukcja obsługi
Kontroler
Ładowarka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (1)

czy w samochodzie istnieje możliwość ładowania akumulatora bez potrzeby jego wyciąganiai ? jest to dość kłopotliwe.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja realizowana poprzez serwis autoryzowany producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Parker Parker Rollerballmine M black (Blister) - 1950278, Strigo Farbki 3D Babeczka Królik (261705), Easy Plecak neoprenowy Sowa żółta (241889)