Albumy na zdjęcia
Do koszyka

Hama Rustico Love Key 30x30 100 white Pages 2541

Rodzaj produktu: Album na zdjęcia
ID produktu: 5636098
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Maksymalna liczba zdjęć: 400
  • Rodzaj produktu: Album na zdjęcia
  • Sposób zapełnienia: Koszulki
  • Wielkość zdjęcia [cm]: 10 x 15
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

album klasyczny RUSTICO 30x30 cm, 100 stron, Love Key

Specyfikacja

Niebieski
Rodzaj produktu
Album na zdjęcia
Koszulkowy
Wysokość [cm]
30
Szerokość [cm]
30

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: https://pl.hama.com/serwis

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Tracer Be Cool 420W (TRAZAS40742), BitFenix Spectre PWM 140mm - czarny (BFF-SCF-P14025KK-RP), Abilite Żarówka HI POWER LED |G53 |12W |12V |800Lm |ciepła biała |(5901583540677), Activejet ATH-55XN (CE255X), Apple iPod touch, 32GB, srebrny (MKHX2FD/A), Herma HERMA CD-Fixierungspunkte weiß 15 mm Filz 90 St. - 2015, Buffalo Linkstation 520 8TB (LS520D0802-EU), Lenovo HDMI Micro D-Sub (VGA), 0.185, Czarny (4X90H55731), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-SC/UPC, 50/125 OM3, 1m (FIB722001), GPX Extreme Komplet 2 śmigieł GPX Extreme (CW + CCW) 12x4.5 (GPX/001-02203), Mercury ClearJelly (BRA002587), TELILEO Etui BC do Samsung Galaxy Note (TEL0916), Trixie PATYKI DO KLATKI 35 cm 4szt., DeLonghi CGH1012D, Apple Nakładka do Apple iPhone 8 / 7 Piaskowy róż (MQGQ2ZM/A), Starpak tuba Girl (395889), Hyperbook N85S I5-8300H/8GB/1TB/GTX 1050 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , V7 Patchcord CAT5E, STP, 10m (V7CAT5STP-10M-BLK-1E), Morele.net GF63 8RD-013XPL 8 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL