Albumy na zdjęcia
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Hama Rustico Love Key 30x30 100 white Pages 2541

ID produktu: 5636098
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format zdjęć: 10 x 15
  • Kolor okładki: Niebieski
  • Maksymalna liczba zdjęć: 400
  • Mocowanie zdjęcia: Wkładane
  • Rodzaj: uniwersalne
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

album klasyczny RUSTICO 30x30 cm, 100 stron, Love Key

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
2541
EAN
4007249025418
Podstawowe
Rodzaj
uniwersalne
Mocowanie zdjęcia
Wkładane
Format zdjęć
10 x 15
Kolor okładki
Niebieski

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: https://pl.hama.com/serwis
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Tracer Be Cool 420W (TRAZAS40742), BitFenix Spectre PWM 140mm - czarny (BFF-SCF-P14025KK-RP), Abilite Żarówka HI POWER LED |G53 |12W |12V |800Lm |ciepła biała |(5901583540677), Activejet ATH-55XN (CE255X), Apple iPod touch, 32GB, srebrny (MKHX2FD/A), Herma Mocowania do płyt CD Ø 15mm, Buffalo Linkstation 520 8TB (LS520D0802-EU), Lenovo HDMI Micro - D-Sub (VGA) 0.15m czarny (4X90H55731), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-SC/UPC, 50/125 OM3, 1m (FIB722001), GPX Extreme Komplet 2 śmigieł GPX Extreme (CW + CCW) 12x4.5 (GPX/001-02203), Mercury ClearJelly (BRA002587), TELILEO Etui BC do Samsung Galaxy Note (TEL0916), DeLonghi CGH1012D, Apple Nakładka do Apple iPhone 8 / 7 Piaskowy róż (MQGQ2ZM/A), Starpak tuba Girl (395889), Hyperbook N85S I5-8300H/8GB/1TB/GTX 1050 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL, V7 Patchcord CAT5E, STP, 10m (V7CAT5STP-10M-BLK-1E), MSI GF63 8RD-013XPL 8 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL