Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

GSM City Etui Flip Case do Sony Xperia L2 złota

ID produktu: 4888908
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Xperia L2
  • Kolor: Złoty
  • Materiał: Skóra ekologiczna
  • Typ: Etui - klapka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Elegancki klasyczny futerał pionowy dopasowany do modelu z wysokiej jakości materiałów. Brzegi wzmocnione grubym szwem gwarantują trwałość kabury.

Futerał został wykonany niezwykle solidnie i starannie - brzegi wzmocniono grubym szwem, a cała konstrukcja jest usztywniona, dzięki czemu zapewnia odpowiednią ochronę dla urządzenia. Miękkie wykończenie środka chroni ekran przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami. Mocowanie telefonu wykonane zostało z termokurczliwego poliuretanu (TPU) i jest elastyczne, dzięki czemu dopasowuje się do danego modelu telefonu.

Kabura posiada w środku kieszonkę do przechowywania niezbędnych dokumentów, a zapinanie na podwójny magnes gwarantuje swobodę użytkowania.

Futerał posiada wycięcia na przyciski funkcyjne telefonu, co umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności wyjmowania go z pokrowca.

Materiał: Skóra ekologiczna & TPU
Kolor: Zloty

Zdjęcia poglądowe. Etui posiada wycięcia odpowiednie dla wybranego modelu telefonu. Może nieznacznie odbiegać kolorem.

Specyfikacja

Złoty
Etui - klapka
Skóra ekologiczna

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Platinet DVD+R/4.7GB 16X envelope 1szt (OMD16K1+), Elmak DisplayPort - DisplayPort, 3m, Czarny (SAVIO CL-86), Skink etui Samsung Galaxy S5 Mini (SFLAPCARDSAMGS5MINI-G/CG), Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM4, LC-LC, 2m (DPX-50-LC/LC-OM4-2), HSP Amortyzatory (HSP/06002), Apacer AC235 500GB (AP500GAC235P-1), GALD Półka Silver z 12 przyprawami biała mat (12N4S), Princess KOT pusz ZEST 170g PAPAYA KURA TUŃCZYK, Fibracolor Pisaki 539 6 kol. (154805), Western Digital My Book Duo 3.5'' 16TB USB 3.0 (WDBFBE0160JBK-EESN), EUROWET Hexoderm Excellence - szampon regulujący mikroflorę skóry z fitosfingozyną i chlorheksydyną dla kota i psa 200ml, Goobay MiniJack 3.5mm - MiniJack 3.5mm, 5m, Czarny (50090), ADATA DashDrive HV300 2TB (AHV300-2TU31-CBK), MicroBattery 84Wh Lenovo Laptop Battery, NoName Etui Carbon Fiber Nokia 6 srebrny /silver, Leitz ZSZYWACZ ELEKTRYCZNY WOW 5566 POMAR. ZSZYWACZ ELEKTRYCZNY POMARAŃCZOWY, MTJ Country Album, MAXXIMUS NOKIA 5800/ LUMIA 520/c3/ ASHA 200/X6-00 1600 LI-IO, MSI GF63 8RD-095XPL 32 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Pro PL