Golarka Philips AquaTouch AT620/14
- Czas pracy akumulatora: 30 min
- Możliwość mycia pod wodą: Tak
- Zobacz pełną specyfikację
Golarka rotacyjna
Golarka rotacyjna składa się z różnie osadzonych głowic, które ścinają włosy rotacyjnym ruchem blisko skóry. W przeciwieństwie do golarek foliowych, nie znajdziemy tutaj materiału oddzielającego ostrza od skóry, co może skutkować większymi podrażnieniami przy goleniu. To rozwiązanie jest polecane dla osób o gęstym zaroście, który rośnie w różnych kierunkach.

Możliwość użytkowania na sucho oraz mokro
Golarka mająca możliwość pracy na mokro umożliwia użytkownikowi zastosowanie pianki czy też żelu podczas golenia. Jest to szczególnie ważna funkcja dla osób o wrażliwej skórze.
Ciesz się odświeżającym goleniem, nie martwiąc o skaleczenia. Aby zapewnić skórze dodatkowy komfort podczas golenia golarką AquaTouch, zalecamy zastosowanie żelu lub pianki. Uszczelnienie Aquatec umożliwia bezpieczne, odświeżające golenie na mokro. Możesz też korzystać z golarki do wygodnego i szybkiego golenia na sucho. Aquatec odświeżające golenie na mokro z pianką lub łatwe golenie na sucho Dzięki uszczelnieniu Aquatec golarka jest w 100% wodoodporna. Można używać jej pod prysznicem z ulubionym żelem lub pianką do golenia, aby dodatkowo chronić skórę. Można również wygodnie golić się na sucho. Po zakończeniu wystarczy otworzyć głowicę i opłukać ją pod bieżącą wodą, aby w prosty sposób wyczyścić golarkę. Ostrza CloseCut łagodnie suną po skórze i zapewniają dokładne golenie. Ostrza CloseCut mają zaokrąglone krawędzie, które przesuwają się gładko po skórze, dzięki czemu golenie jest nie tylko wygodne, ale i dokładne. Ostrza zachowują niezmienną skuteczność do dwóch lat użytkowania. Aby utrzymać jak najlepszą wydajność urządzenia, wymieniaj głowice golące co 2 lata. Ładowanie zajmuje 10 godz. i wystarcza na co najmniej 30 minut bezprzewodowego działania. Możliwość bezprzewodowego użytkowania zapewnia wygodę. Co najmniej 30 minut bezprzewodowego działania. Pełne naładowanie po 10 godzinach. Wyjątkowy ergonomiczny uchwyt zapewniający większą precyzję i pełną kontrolę. Ergonomiczny uchwyt golarki ma powłokę antypoślizgową zapewniającą pełną kontrolę i większą precyzję golenia. Wysuwany trymer: idealny do bokobrodów i wąsów. Szeroki, wysuwany trymer jest idealny do przycinania wąsów i bokobrodów
- Czas pracy akumulatora 30 min
- Możliwość mycia pod wodą Tak
Philips Polska Skontaktuj się z przedstawicielami Działu Obsługi Klienta i uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Twojego produktu. Wybierz kategorię produktu i sposób kontaktu.
Market
Philips Polska Skontaktuj się z przedstawicielami Działu Obsługi Klienta i uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Twojego produktu. Wybierz kategorię produktu i sposób kontaktu.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu