Głośniki komputerowe
Do koszyka

Głośniki komputerowe Esperanza Stacatto 2.0 (TP102)

ID produktu: 1017808
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czarno-srebrny
  • Moc głośników RMS [W]: 2
  • Pilot: Nie
  • Typ zestawu: 2.0
  • Wyjście słuchawkowe: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Wysokiej jakości głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Posiadają atrakcyjny wygląd i bardzo dobrze prezentują się w połączeniu z monitorami LCD. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe, odtwarzaczami CD, MP3, M , P4, Walkmanami, grami video itp.

Specyfikacja

Komunikacja Bluetooth
Nie

Opinie (1)

(1)
1/5
(1)
0% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
100%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Jeszcze nie zaczęły grać już przestały.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 (0) 22 721 35 71
Opis:
Kontakt: adres i dane kontaktowe do działu RMA: Esperanza Sp J. Poterek tel. +48 (0) 22 721 35 71 w.11 Faks: +48 (0) 22 721 21 61 e-mail: [email protected]
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Armac ARC5 5m, Asus AiMesh RT-AC68U, Epson tusz T7912 C13T79124010 (cyan), Sony Bateria CR2032, 5szt, NoName Patchcord, UTP, Cat.6, nieekranowany, 10m, szary, APC Propellers Śmigło 4,75x4,75 (APC/LP04747), TF1 Tusz E-2991 / T2991 (Black), Zolux Dekoracja "Hieroglify" - amfora i urna, Samsung Rozszerzenie gwarancji monitora Samsung z 3 do 4 lat On-Site (P-LM-AE1X25O), CHABA Szelki regulowane Łapki - Zielono-pomarańczowe 5, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 5m (54334), Unitek HDMI - HDMI, 40, Czarny (Y-C173), KFA Galena ścienna chrom (5510-870-00), VIKO Przedłużacz 6 gniazd z uziemieniem biały 5m (WLTB0665-2WH), Raw West Antyrama plexi 61x91,5 cm, Mercury Goospery Etui iJelly new Huawei Y7 czarne, Bisset BSPD76 VISX 03BX damski granatowy, Asus TUF Gaming FX505 (FX505GD-BQ111) 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , LANTMANNEN DOGGY Puszka Bozita z reniferem 625g