Głośniki przenośne
Do koszyka

Głośnik MusicMan MA Soundstation (ME-TN-Z001)

ID produktu: 541252
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Niebieski
  • Komunikacja: Złącze Jack 3.5 mm, USB
  • Zasilanie: Akumulator
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Głośnik przenośny kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w złącze Jack 3.5 mm, np. odtwarzaczami MP3/MP4, odtwarzaczami CD/DVD, PSP, smartfonami, telefonami komórkowymi, komputerami oraz produktami firmy Apple tj.: iPhone, iPad, iPod. Posiada także gniazdo kart TF MicroSD, wbudowany odtwarzacz MP3 i radio FM oraz wyświetlacz.

Specyfikacja

Niebieski
Tuner FM
Akumulator
USB
Złącze Jack 3.5 mm

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet LED na baterie biały ciepły 8szt. (AJELEDDECO/WW/3XAA/2), Techly USB-C na VGA Biały (020423), Franke Sentinel stojąca chrom (115.0029.591), HB HB 0701 S, Philips (929689238501), KMP Szkło ochronne do iPhone SE / 5s / 5 czarne (AKGSHKMPLTEL0002), V7 USB-C USB HDMI, Szary (V7UCHDMIHB-ALUGR-1EC), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 2m (54325), Katrinex POKARM TABLETKI ROŚLINNE 125 ML, Soliton Legenda. Drake. Sea Folk Group , PAUL&CO Długopisy 3 sztuki, Hyperbook N85S i7-8750H/8GB/1000 GTX1050Ti 8 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/, Panta Plast Okładka na paszport PVC MIX, Titanum Teczka z gumką A4 (TG4BL), nemo ETUI RUBBER LG MAGNA CZERWONA, Quality Imaging Toner QI-DE2002 / 593- 10961 (Black), HP Pavilion 15-bc402nw (5GV06EA) 16 GB RAM/ 240 GB M.2/ 240 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Dell Inspiron 5482 (5482-8267), Paradox Interactive King Arthur: The Role-playing Wargame Steam CD Key