Głośniki przenośne

Głośnik Acme Głośnik bezprzewodowy Bluetooth SP109R czerwony-504894

ID produktu: 4673216
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czerwony
  • Komunikacja: Bluetooth, microUSB
  • Zasilanie: Bateryjne
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kolor=czerwony|Wysokość=72,00|Producent=Acme Europe|Pojemność akumulatora=300,00|Zasięg=10,00|Napięcie wejściowe=5,00|Bluetooth=v 2.1 + EDR|Złącze=micro-USB|Złącze=AUX|Zakres częstotliwości=90 - 20 000 Hz|Średnica=62,00|Głośnik=1 x 3 W

Specyfikacja

Czerwony
Moc [W]
3
Pasmo przenoszenia [Hz]
90 - 20000
Bateryjne
Bluetooth
microUSB

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
00
Opis:
serwis producenta realizowany za pośrednictwem Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Rapid Dziurkacz Fashion FC20, 20 kartek czarny (10K125A), Hama etui Liveri L uniwersalne (000914200000), Adax DG-008, Delock HDMI - HDMI V1.4 KĄTOWY 90" DELOCK (65510), MicroConnect DVI DisplayPort DisplayPort Mini HDMI, 0.2m, Biały (MDPDVIHDMI), MicroConnect RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 10m, Czarny (AUDCC10), Trixie Miska ceramiczna dla chomika, 100 ml, 9 cm, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 5m (54025), Zebra EINGABESTIFTE - 11-43912-03R, Tropical Uzdatniacz wody Ketapang 6x5g (34001), Electrolux EPF62IS, Expression TUSZ DO EPSON (T0805) R265 / RX685 L CYAN (S) - C13T08054010, Helios Żarówka wstrząsoodporna 150W 230V E27 (WST-2099) , Casio G-SHOCK AW-591GBX -1A4ER, TelForceOne Nakładka Ultra Slim 0,5 mm do Xiaomi Redmi Note 5A transparentna, Lindy Patchcord Cat6 U/UTP, 10m (48067), Starwax Ocet gospodarczy 14%, 500 ml (43872), Bonux Proszek do prania Magnolia 3 kg, Firebase Industries Arcadecraft Steam CD Key