Akcesoria do szaf Rack
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Gembird RACK PDU 1U 16A 2M

ID produktu: 645396
Zobacz produkty podobne
(3)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Listwy zasilające
Opis
Specyfikacja
Opinie (3)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Listwa zasilająca antyprzepięciowa Gembird Rack wyposażona w 8 gniazd, włącznik dwubiegunowy z przewodem dwu metrowym. Kolor czarny.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
EG-PDU-012
EAN
8716309082495
Informacje ogólne
Rodzaj
Listwy zasilające

Opinie

(3)
(3)
5/5
(3)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
OK
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
super
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam!
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(3)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Activejet toner 106R01634 / ATX-6000BN (black), Acme Bateria AAA / R03 2szt., Trevi OM 3315, Deante Zlewozmywak 1-komorowy Rapido z ociekaczem 49 x 78cm grafitowy (ZQK_2113), GoPro Pokrowiec Dla GoPro I Akcesoria Czarny (ABSSC-001), LogiLink Patchcord światłowodowy, OM3, 50/125, LC-SC, 1m (FP3LS01), Platinet PLATINET FS5825 CHUSTECZKI SUCHE BEZPYŁOWE 24SZT/ soft dry tissues 24pcs [43150], LogiLink Światłowód Duplex SC/SC 50/125µm OM2 5m (FP2SC05), JT Berlin etui LederFlip Style iPhone 6/6S (10039), LogiLink RJ-45/RJ-45 kat.7 S/FTP Biały 5m (CQ4071S), Asus Cerberus V2 (90YH016B-B1UA00), Pilot Wkład Frixion J.Ziel. Do Pióra Kulkowego PIRBLS-FR7-SG-S3, Whitenergy Uniwersalna ładowarka samochodowa 12-24V (10425), Mercury Etui Mercury BRAVO book Samsung N950 Note 8 (Mer02982), Newell TAS.19MM DYMO CZAR/ZOLTA 45808, Knock Nocky Kolorowy Dziecięcy CO3311803 Comic niebieski, MSI GF63 8RC-039XPL 8 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Pro PL, Jordan Kerr Skórzany pasek do zegarka 18 mm Jordan Kerr JK18.003.05
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni