Drukarki 3D - eksploatacja

Garett Electronics GARETT Filament PCL 30x5

ID produktu: 4780808
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał filamentu: PLA
  • Przeznaczenie: Do drukarki 3D
  • Rodzaj: Filament
  • Średnica filamentu [mm]: 1.75
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

FILAMENT PCL 30X5 Zestaw zawiera 30 rolek po 5 metrów każda, filamentu PCL, pełna paleta kolorów. Łączna długość filamentu to 150 metrów. Najważniejsze funkcje: - Filament PCL - 30 rolek po 5 metrów, łączna długość filamentu to 150 metrów - Pełna paleta kolorów - Temperatura topienia 75-95C EAN: 5903246280487 Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące Kod dostawcy: 5903246280487 Rodzaj filamentu: PCL Średnica filamentu: 1,75 mm Kolor: Mix Pakowanie: Zwój Liczba w opakowaniu jednostkowym: 30 Zawartość zestawu: 30 rolek PCL po 5 metrów

Specyfikacja

Przeznaczenie
Do drukarki 3D
Rodzaj
Filament
Materiał filamentu
PLA
Średnica filamentu [mm]
1.75

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Dobrej jakośći filament - polecam
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: OKI Taśma do drukarki Microline ML380 / ML390 / ML391 / ML3390 / ML3391 czarna (09002309), Xerox 109R00732 Maintanance Kit Phaser 5500 wydajność ~300 000 str., 3MK Classic Pro do HTC One M8 2 szt, Green Cell do Lenovo IBM Thinkpad SL410 SL510 T410 T510 10.8V 9 cell (LE28), Armac Classic C5A RACK, 5 gniazd, 3m czarny (C5AR/CZ), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat. 5e 2m Biały (STP502W), Twelve South Time Porter, etui podróżne z funkcją podstawki do Apple Watch (wersja czarna) (12-1512), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6a U/UTP Czarny 2m (V-UTP6A02S-FLAT), Nobby LATEX FIGURKA 11-13cm, Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 3m (54283), Zolux Obroża regulowana CANDY 20 mm kol. turkusowy, ADATA HDD HD710 Pro 1 TB Żółty (AHD710P-1TU31-CYL), Ultradesk Action, NoName Etui Grain Leather iPhone 8 niebieski/blue, GSM City Q60 Żółty (4544-uniw), SYNTEZA Club4ł Kot 9,5+2kg Królik, Devespresso Games The Coma: Recut Steam CD Key, Sharp Chłodziarko-zamrażarka (SJ-BA11IHXW1), TelForceOne Nakładka Geometric Do Iphone 7 / Iphone 8