Wentylatory komputerowe
Do koszyka

G.Skill Turbulence Memory coole (FTB-3500C5-D)

ID produktu: 478221
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Poziom hałasu [dBA]: 22
  • Prędkość obrotowa [obr./min.]: 3500
  • Przepływ powietrza [CFM]: 8.6
  • Rozmiar wentylatora [mm]: 50
  • Wtyczka zasilająca: 3-pin
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Podwójny wentylator (50 mm średnicy każdy) posiada łożysko ślizgowe i przeznaczony jest do chłodzenia pamięci. Prędkość obrotowa sięga 3500 obrotów na minutę, a generowany przez urządzenie hałas jest równy 22 dBA. Napięcie pracy wentylatorów mieści się w przedziale od 7 do 13.8 V. Maksymalne ciśnienie statyczne jest równe 1.6 mm H2O, a przepływ powietrza wynosi 8.6 CFM. Pobór mocy jest równy 0.8 W, a natężenie nominalne 0.07 A. Czas sprawności urządzenia sięga 40000 godzin. Produkt posiada 1 rok gwarancji.

Specyfikacja

Opinie (1)

(1)
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Troszkę za głośne w moim odczuciu i do wyboru podświetlone na niebiesko lub... podświetlone na niebiesko
  • ZALETY:
  • + Wydajność
  • WADY:
  • - głośność
  • - tylko jeden dostępny kolor
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: [email protected] http://www.gskill.com/en/rma

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Natec DVI-A - VGA NKA-0416, Siemens Tabletki do odkamieniania 3szt. (TZ80002), Kyocera TK-8505C Cyan (1T02LCCNL0), Iconbit FTB6000SF (FT-0083S), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-ST/UPC, 62,5/125 OM1, 1m (FIB410001), PowerCube Rozgałęźnik Original czerwony (2100RD/FRORPC), TF1 Toner E-M2400 (M2300/2400) (T_0013704), Happy Dog SENIOR 300G, MEDUZA MEDUZA TŁO STRUKTURALNE 60x40 - 19187, Lindy HDMI - DVI-D 1m złoty (37181), EA Games The Sims 3: Zostań gwiazdą, ESD, Patriot Viper 4, DDR4, 16 GB,3600MHz, CL17 (PV416G360C7K), Mocolo Szkło Hartowane TG+3D do HUAWEI P10 , Apple Macbook Pro 13 z Touch Bar (MR9U2ZE/A/R1/D1), GSM City MERCURY IJELLY CZARNY HUAWEI Y9 2018, IPAKY Etui Premium Hybrid Samsung Galaxy S8 Plus Gold, GALD Półka Stojąca Flipper, Biały mat (40 .8K.p5_Biały_mat), Crytek Frankfurt Crysis Steam Gift, MR-Software GbR OMSI 2: Steam Edition