Kolumny i głośniki
Do koszyka

Fostex czarny (sztuka) (PM0.5d)

ID produktu: 1740366
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Cena dotyczy: 1 sztuki
  • Kolor: Czarny
  • Łączna moc zestawu RMS [W]: b.d
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

FOSTEX PM0.5d - czarny
 
Aktywny monitor studyjny
 
Monitory FOSTEX PM-0.5d są następcami klasycznego modelu PM-0.5n. Nowe 0.5-tki zostały wyposażone w nowy wzmacniacz cyfrowy o wysokiej skuteczności 35W (LF) i 23W (HF) oraz nowo zaprojektowane przetworniki średnio i wysoko tonowe.
 
Cechy:
 
• nowo zaprojektowany 5-calowy woofer z włókna szklanego i 3/4-calowy tweeter z jedwabną kopułką; 
• wzmacniacz cyfrowy z wysoką efektywnością 35W (LF) i 23W (HF) mocy wyjściowej; 
• wysokiej jakości matowa ściana przednia dostępna w trzech wersjach kolorystycznych (czarna, szara i biała);
• 2 x wejścia; TS phone i RCA pin;
• funkcja oszczędzania energii zgodna z dyrektywami Europejskimi ErP.
 
Specyfikacja techniczna:
 
• 2-drożna obudowa bass-reflex, głośnik niskotonowy z włókna szklanego • 5"głośnik wysokotonowy 3/4"
• Pasmo przenoszenia 55-30000 Hz (+/- 3dB)
• Obudowa drewniana
• Wejście: XRL / TRS (zbalansowane), RCA (niezbalansowane)
• Wymiary (WHD): 165 x 270 x 215 mm
• Waga: 4,5 kg

Specyfikacja

Czarny
Aktywny
Brak danych
Łączna moc zestawu RMS [W]
b.d

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: APC Akumulator APCRBC124, Maxell BD-R 25 GB PRINT 4x CAKE 25 szt (276071.00), Canon Skaner DR C225W WiFi - (9707B003AA), Rimage Taśma termotransferowa czarna do drukarki Prism (2002364), Syma Wał zewnętrzny (S109G-08), PESS Biologiczna Owadobójcza Obroża PESS 60CM, MicroConnect RCA (Cinch) DIN 4 PIN Mini, Czarny (ADA4MF), Tropical BACTININ POND 500ml, MediaRange MR996 1TB, MicroConnect LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 0.5m (FIB4110005), Newstar FPMA-W250BLACK, ARRMA Obudowa aluminiowa 16x51mm 2 szt. (AR330212), St. Majewski saszetka Stright PC-01 Lava (SZ-5895), Tescoma Odświeżacz powietrza FANCY HOME Trawa cytrynowa 200 ml , GSM City REMAX CREATIVE CASE SAMAN SERIES IPHONE 7 8 PLUS SREBRNY, Zolux Dekoracje roślinne mix 4szt. zestaw 1, Seiko Budzik SEIKO QHL075K Termometr Sensor Light, Peterhof Peterhof virdulys, 2,5 L, Acer TravelMate P2410 (NX.VGSEP.013) 8 GB RAM/ 960 GB M.2 PCIe/ 1 TB SSD/ Windows 10 Pro PL