Flipcharty i akcesoria
Do koszyka

Flipchart Argo Klips magnetyczny WF-40 4szt.

ID produktu: 709621
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Magnesy do tablic
- mix kolorów
- w opakowaniu 4 sztuk
- średnica 40 mm 

Specyfikacja

Nie dotyczy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza zestaw do czyszczenia ekranów LED, LCD, TFT (ES122M), Transcend SSD370 256GB SATA3 (TS256GSSD370S), PremiumCord HDMI - HDMI, 1, Czarny Złoty (kphdmet1), Schwaiger + 6adapterów 1,5 m (CAUSET531), Rebell CC555+, Assmann Kabel połączeniowy USB 2.0 HighSpeed dwustronny USBA/microUSBB M/M 1,8m (AK-300122-018-S), Fantec QB-X2US3R (1826), Corsair K70 LUX Cherry MX Red (CH-9101020-NA), Lynx CS Patchcord światłowodowy 50/125, OM4, SC-LC, 3m (DPX-50-LC/SC-OM4-3), MicroLamp zamiennik do BenQ MS500H, MS513P, MX514P, TP513P, 190W (ML12320), Donau KLEJ SZTYFT 25G (6604001PL-09), BEST-Tools Ssawka szczelinowa do odkurzaczy OW2S70L/OW3S100L (BEST-AKCSS2S3S), Dream Machines G1060-15PL31 24 GB RAM/ 500 GB M.2/ 2TB HDD/ Windows 10 Home PL , Casio BG-6903 -7DER, Baseus indukcyjna QI 10W bezprzewodowa Czarna, FunnyCase ETUI NADRUK KOGUT BIAŁY IPHONE 5 5S SE, nemo Fancy LG K10 2017 czerwono-czarny shine, TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Nokia 6.1 Plus złoty, Alveus Maskownica inox (1502044)